Parti Malzemeleri

 

Doğum günü partileri günümüzde kişilerin 1 yaşından itibaren her sene kutladıkları özel günler olmaktadır. Doğum Günü Parti Malzemeleri Özellikle çocuklarının doğum günlerinde doğum günü süsleri çok sık kullanılıp bu özel gün anne, baba ve büyükler için çok büyük önem taşımaktadır. Annelerin çocukları için hazırlamış oldukları partiler gün gelince çocuklar tarafından anne babalar içinde parti malzemeleri ile organize edilmektedir. Bu bağlamda yaratıcı doğum günü süsleri ile kişilerin bu özel günlerine bir renk gelmekte olup balondan maytaba, renkli mumlardan pasta süslemelerine kadar ürünler satılmaktadır. Ayrıca kullan at servis ürünlerinden şapkalara, çerçevelerden panolara kadar daha çok sayıda ürün kişiye özel doğum günü etkinlikler için kullanılmaktadır.

 

1 Yaş Doğum Günü Konsepti

 

Çocukların genelde 1 yaş doğum günü partileri aileleri için çok anlamlıdır. O gün kız çocukları için pembe renk, erkekler için ise mavi renkli ürünler tercih edilip süsleme yapılır. Kırmızı, sarı, lila, beyaz ve yeşil gibi renkler ve ya gökkuşağı gibi rengarenk desenli ürünler de seçenekler arasında tercih edilmektedir

 

1 Yaş Doğum Günü Parti Malzemeleri

 

Rakam ve de harf yazılı balonlar, çeşitli renklerde 1 yazılı mumlar, kurdeleler, fon süsleri, ışıklı balonlar, duvar ve ya kapı süsleri gibi daha pek çok ürün doğum gününe özel olarak hazırlanmaktadır. Genel olarak 1 yaş doğum günü organizasyonu yapan erkek çocuklara araba, orman hayvanları, uçak, gemi, prens, balık, at, fil, bulut ve aslan gibi çok sayıda konseptler tercih edilmektedir. Kız çocukları için ise prenses, çiçek, kuş, yıldız ve sevimli hayvanlar gibi daha naif tercihler yapılmaktadır. Ayrıca lego, bebek, çizgi film kahramanları, uzay araçları ya da inşaat arabaları gibi beğenilen oyuncakların ve filmlerin yer aldığı süslemeler de çok tercih edilmektedir. Kız Doğum Günü Konseptleri Çocukların doğum günü partileri adına yaratıcılığın sınırlarını yükseltmekte olan süslemeleri anne ve ya babaların beğenisine sunmaktadır. Çocukların doğum günü partileri için heyecanlanan anne ve babalar o özel günü mükemmel bir şekilde yaşamak için günler ve haftalar öncesinden parti hazırlıklarına başlamaktadır. Kız Doğum Günü Konseptleri Çocukların doğum günü partileri adına yaratıcılığın sınırlarını yükseltmekte olan süslemeleri anne ve ya babaların beğenisine sunmaktadır. Çocukların doğum günü partileri için heyecanlanan anne ve babalar o özel günü mükemmel bir şekilde yaşamak için günler ve haftalar öncesinden parti hazırlıklarına başlamaktadır.

 

Çocuk Doğum Günü Parti Malzemeleri

 

Anne ve babalar seçtikleri konseptlere ait olan ürünleri tek tek teminini sağlayabilecekleri gibi paket halinde satın alma şansına da sahip olmaktadır. Çocuklar genel anlamda çok sevdikleri bazı çizgi film karakterinin ve ya hayalini kurdukları herhangi bir mesleğin konseptini tercih ederler. Erkek çocuklar için genel olarak hayvanlar, dinozorlar, safari, süper kahramanlar, arabalar, polis, itfaiyeci, asker, korsan ve de lego daha pek çok seçenekler sık sık tercih edilmektedir. Kız çocukları için ise daha sık prenses, Barbie, çicek, Pony ve de kelebek gibi daha naif konseptleri severler. Mesaj içerikli kız çocuğu bayrakları, baskılı kağıt tabaklar, bardaklar, renkli şapkalar, peçeteler, doğum günü masa örtüleri, karton çerçeveler, rakam yazılı balonlar, rakam yazılı mumlar ve pasta süslemeleri gibi ürünler çocuk doğum günlerinde en fazla yer almaktadır.

 

Parti Malzemesi

 

Doğum günü partileri ve organizasyonları günümüz koşullarında büyük ve ya küçük herkesin ilgi göstermiş olduğu ve mutlu olduğu etkinliklerden biridir. Bu özel günü masal gibi güzel yaşamak isteyen bireyler partilerindeki hemen hemen her detaylara maksimum derecede bir özen göstermektedir. Kişiler kendilerinin yanında sevdikleri adına da organizasyon yaparlarken her ayrıntı ile ilgilenmektedir. Sitemizde bu doğrultuda pek çok alanda çeşitli ürünler sunmaktadır. Yetişkin doğum günü etkinlikleri yapılır iken gümüş, dore, pembe, siyah, gece mavisi, beyaz, mor ve ya kırmızı gibi çok çeşitli renklerdeki ürünleri kullanmaktadır. Mumlar, maytaplar, ipler, kapı ve duvar süslemeleri, taçlar, yaldızlı kurdeleler, renkli ve şekilli balonlar, bantlar, mesaj içerikli kartlar, fon süslemeleri, yazılı süsler, masa kenarlıkları, çok çeşitli boyut ve de renklerde masa örtüleri gibi birçok ürün o özel günü renklendirmektedir. Doğum günü sahibinin de fotoğrafının yer aldığı çeşitli panolar ve kartlar da tercih edilmekte olan ürünler arasındadır. Kullan at ürünler de sitemizde mevcut olup tabak, bardak, kaşık, çatal, bıçak ve peçete gibi ürünler süslemelere uyumlu bir şekilde satılmaktadır.

 

Yetişkin Doğum Günü

 

Doğum günleri ülkemizde ve dünya üzerinde 1 yaşından itibaren hemen herkesin kutlamayı sevdikleri, her yıl tekrarlamaktan vazgeçmedikleri çok özel günlerdir. Pek çok çocuk, genç, kadın, erkek, yaşlı herkes yılda bir gün ile sınırlı olan bu günlerini en yüksek coşku ile kutlamak isterler. Hal böyle olunca da doğum günü süslemeleri de çok büyük bir önem arz eder. Amatör ya da profesyonel şekilde yer alan parti organizasyonları için sitemizde sayısız süsleme seçeneği vardır. Bunlardan en sık kullanılanlar; mumlar, balonlar, peçeteler, pasta süslemeleri, kullan at ürünleri, tasarım balonlar, karton çerçeveler, düdükler, kostümler, kişiye özel hazırlanmakta olan seçenekler, masa örtüleri, pinyatalar ve de daha pek çok alternatif doğum günü süsleri bu günü bir şölen havasında yaşamayı seçmiş kişilere sunulmaktadır.

 

Doğum Günü Parti Malzemeleri

 

Doğum Günü Malzemesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Doğum günü malzemesi seçerken dikkat edilmesi gereken konular ; İlk olarak etkinlik alanını görüp alışveriş yaparsanız sitemizden doğum günü süsü seçerken tereddütte kalma ihtimaliniz düşer. Alışveriş öncesinde konsept ve ya renkleriniz konusunda kesin bir karara varırsanız, seçim yaparken de zaman kazanırsınız. Doğum gününe katılacak olan kişi sayısını belirledikten sonra alışverişi tamamlarsanız doğum günü organizasyonunu daha da efektif bir içimde sonuçlandırabilirsiniz. Çocuk doğum günü etkinlikleri kapsamında davetli çocukların yaşlarını göz önüne alıp seçim yaparsanız çocukları da ortak noktada buluşturma şansınız olur. Farklı Konseptler Hazırlama Püf Noktaları Günümüzde doğum günü partileri otelde, evde, iş yerlerinde, kafe ya da restoranlarda yapılabilir. Bu bağlamda kendiniz farklı konseptler hazırlarken dikkat edilecek konular; Siyah-dore, mor-dore, mor-gümüş, siyah-beyaz renkte konseptli süslemeler genelde yetişkin doğum günleri için seçilen şık ve de gösterişli alternatifler olmaktadır. Maytaplar, mumlar, balonlar, parıltılı detaylar, tüylü aksesuarlar kapı ve ya duvar süsleri, yıldızlı ürünler, yaldızlı ürünler, şekilli ve renkli balonlar, isim yazılı balonlar, saç süslemeleri, maskeler ve benzeri birçok sayıda ürün günü unutulmaz kılan detaylardan olmaktadır. Katılacak olan kişi sayısı, gelecek olan davetlilerin yaşları ve de sosyal konumları gibi çok sayıda konular dikkate alınıp doğum günü süsleri de gönül rahatlığı ile seçilmelidir.

 

 

 

Kostüm
PYSL437441916
Adet
₺450,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR