Maç Meşalesi

Fanatiği olduğunuz takımın maçlarında çok daha heyecanlı olursunuz. Takımınızın kazanması durumunda ise bu durumu meşaleler ile kutlamanız mümkündür. meşaleler değişik ebatlarda ya da modellerde olabilmektedir. Farklı renkleri de bulunan meşaleler ve parti konfetileri sayesinde eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Özellikle önemli maçlarda maç meşalesi sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünler patlayıcı olmaları sebebi ile güvenli yerlerden alınması gerekmektedir. Maç meşalesi farklı renklerde satılmaktadır. Böylece takımınızın renkleri ile uyumlu meşaleler bulabilirsiniz. Sitemizde meşale bulmanız mümkündür. Hep uygun fiyatlı hem de güvenilir bu ürünler tam bir fiyat performans ürünüdür. Sis bombaları en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. mavi sis bombası, kırmızı sis bombası, Bu ürünler yaklaşık 45 saniye yanma süresine sahiptir. Bu süre oldukça uygundur. Ancak bu meşale çeşitlerinin dış mekanda kullanılması gerekmektedir.

Sis Bombası

Meşale modellerinin tamamı kutlamalarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Pratik bir kullanım imkanı sunan bu meşaleler bu özellikleri sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Meşalelerin kullanımı oldukça rahattır. Öncelikle üst kapak açılarak fitil ile birlikte barutun ateşlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde meşalenizi yakabilirsiniz. Ortaya çıkan muhteşem renk cümbüşü ile eğlencenizi doruk noktalara çıkarabilirsiniz. Meşale kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlardan biri bu ürünlerin kullanımında çevresinde yanıcı maddelerin bulunmamasıdır. Böyle bir durum felaketle sonuçlanabilir. Bunun yanında meşalelerin sabit bir şekilde tutulması da oldukça önemlidir. Maç meşaleleri dışında daha küçük boyutlardaki pasta meşalesi de vardır. Özellikle doğum günlerinde bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir.

Volkan

Bu ürünler yaklaşık 45 saniye yanma süresine sahiptir. Bu süre oldukça uygundur. dış mekan volkan ve iç mekan volkan olarak sıralanmaktadır. volkanların kullanımı oldukça rahattır. Öncelikle üst kapak açılarak fitil ile birlikte barutun ateşlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde volkanları yakabilirsiniz. Ortaya çıkan muhteşem kıvılcımlar ile eğlencenizi doruk noktalara çıkarabilirsiniz.

Meşale
PYSL437442914
Adet
₺50,00 KDV Dahil
Meşale
PYSL437438645
Adet
₺50,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR