Doğum Günü Parti Kürdanları

Günümüzde genellikle bebeklerin doğum gününde ve çocukların doğum gününde süslü parti kürdanları sık sık kullanılmaktadır. Bunun yanında kullan at olmayan ürünler çok daha maliyetlidir.

Süslü Parti Kürdanları

Doğum günü, özel günler, kokteyl veya davetleriniz için hazırlanmış olan dekoratif kap kekler, kanepeler ve ikramlıklar üzerine doğum günü kürdanları yerleştirilir. Bu parti kürdanları birbirinden şık olan temalı kürdanlar olurlar. Kek, kanepe ve de ikramlıklarınız bu renkli olan çeşitli süslü, temalı ve de parti kürdanları ile beraber daha şık bir doğum günü olur. Özel gününüz için de onlarca zahmete katlanıp aperatifler, kanepeler, ikramlar, kekler hazırladınız ama bu yiyecekleri de mükemmel bir sunuş ile birlikte ikram etmek adına gerekli olan aksesuarlardan biri süslü parti kürdanları olur

Kek Kürdanları

Firmamız tarafından pek çok seçeneği yapılmakta olan parti kürdanları ayrıca 1 yaş süslü kürdanlar şeklinde de doğum günü kutlamaları kapsamında hazırlanır. Bu çeşitli doğum günü kürdanları, cinsiyet belirleme amacı ile parti kürdanlarına, renk olarak kız ise pembe 1 yaş kürdanlarından ya da bebek erkek ise masmavi olan 1 yaş kürdanları kullanılabilir. Ayrıca da kızınızın en sevdiği çizgi film kahramanlarından, prenses parti malzemeleri ya da oğlunuzun çok sevdiği spiderman parti malzemeleri kadar da aklınıza gelebilecek olan hemen hemen her tür süslü parti kürdanları uygun fiyatlar ile sitemizde mevcuttur. Parti Kürdan Fiyatları Genel olarak parti ve ya doğum günü kürdan fiyatları modelden modele göre değişiklikler göstermektedir. Aynı zamanda kızlar için istenilen doğum günü kürdanları ile erkekler için istenen doğum günü kürdanlarının her biri birbirinden farklı olarak günümüzde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde bulunan kürdan modelleri arasında birde süslemeye göre fiyat aralıkları yer almaktadır. Size uygun olan modelleri seçerek fiyatlandırma sistemlerine de bakmanız mümkün olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR