Doğum Günü Popcorn Kutuları

Özel günler için hazırladığınız partiler herkes için çok önemli anlardan birisidir. Bu özel günlerde şüphesiz eksiksiz bir şekilde hazırlanmayı herkes ister. Parti süslerinden dağıtılacak ikramlıklara kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Partilerde tercih edilen bir diğer parti malzemesi ise popcorn kutuları olmaktadır. Partioutlet.com sizlere site içerisinde kullan at kategorisinde bulunan bu kutuları partileriniz için sunmaktadır.

Mısır Kutuları Nelerdir ?

Mısır herkes tarafından çok sevilen ve kolay hazırlanması sayesinde sıklıkla tüketilen yiyeceklerden birisidir. Tadının pek çok kişi tarafından sevilmesi ve özellikle bütçeye uygun olması sebebiyle patlamış mısırlar günümüzde ikram çeşidi olarak da kullanılmaktadır. Fakat patlamış mısırları ikram etmek için bazı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan birisi de mısır kutuları olmaktadır. Mısır kutusu herkesin zevk ve beğenisine göre sunulmuştur. Farklı ve renk ve konseptler ile partioutlet.com sitesinde bulabilmeniz mümkündür. Özel günlerinizde misafirlerinize mısır ikramlıkları için sizlerde bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Popcorn Kutu Modelleri

Partioutlet.com en iyi patlamış mısır sunumu için sizlere popcorn kutuları modellerini bir araya getirmiştir. Özellikle doğum günlerinde tercih edilen bu kutular farklı renklerde bulunmaktadır. Ayrıca doğum günü partileri için çizgi film karakterli olarak da bulmak mümkünüdür. Doğum günü konseptlerinize göre partinizde patlamış mısır dağıtımı için mısır kutuları modellerini misafirlerinize sunabilmeniz mümkündür. Partioutlet.com sitesi herhangi bir nedenle düzenlediğiniz partileriniz için düz renk mısır kutu modellerini site içerisinde kategorize etmiştir. Düz renklerde mısır kutuları bulunmakta Kırmızı popcorn kutusu, pembe popcorn kutusu, gold popcorn kutusu, iken puantiye modelinde büyük kova şeklinde de mısır kovalarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca doğum günleri için alacağınız mısır kutularının içerisinden üzerinde Happy Birthday yazılı mısır kutularını da tercih ederek hazırladığınız doğum günü partisini daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Mısır Kutularına Konulabilecek Diğer Alternatifler

Partioutlet.com sitesinde konsepte ve renklere uygun pek çok alternatif yer almaktadır. Genellikle partilerde misafirlerinize patlamış mısırları dağıtmak için bu kutular tercih edilmektedir. Fakat bu kutuları farklı amaçlı da kullanabilirsiniz. Doğum günü partilerinde cips, kuruyemiş veya çubuk kraker gibi aperatif atıştırmalıkları dağıtmak istediğiniz de yine bu mısır kutularını tercih edebilirsiniz.

Spiderman
PYSL437444196
Adet
₺25,00 KDV Dahil
Dinozor
PYSL437444702
Adet
₺25,00 KDV Dahil
Kral Şakir
PYSL437445108
Adet
₺30,00 KDV Dahil
Deniz Kızı
PYSL437440527
Adet
₺25,00 KDV Dahil
Safari
PYSL437444708
Adet
₺25,00 KDV Dahil
Unicorn
Tükendi
PYSL437445229
Adet
₺20,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR