Konfeti Çeşitleri

Kişilerin hayatlarında kutladıkları pek çok özel gün bulunmaktadır. Bu özel günlerde pek çok parti malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemelerden birisi de parti konfetileri olmaktadır doğum günlerinde tercih edilen konfetiler partinin daha eğlenceli olmasını sağlamakta ve harika bir zaman geçirilmesini sağlamaktadır.

Parti Konfetileri

Farklı renk ve modeller eşliğinde tasarlanmış olan parti konfetileri partioutlet.com sitesinde kategorize edilmiştir. Bu harika ürünleri kaliteli site içerisinde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Şüphesiz herkes sürprizleri çok sever ve güzel bir organizasyonun kendisine yapılmasını ister. Bu kapsamda partilerde kullanılan konfeti ürünleri ile harika bir organizasyon gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca bu ürünler ile sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatma fırsatı sağlayabilirsiniz.

Parti Konfeti Çeşitleri

Partioutlet.com sitesinde birbirinden farklı konfetiler yer almaktadır. Farklı yaş kriterlerine ve erkek veya kadın olmak üzere farklı cinsiyetlere göre yapılacak doğum günleri için farklı çeşitlerde konfetiler bulunmaktadır. Özellikle beyaz gül yapraklı konfeti hazırlamış olduğunuz partinizin daha güzel hale gelmesine olanak sağlayabilir. Konfetiler arasında n çok tercih edilen diğer bir ürün ise karışık renkli konfeti, Patlatıldığı zaman farklı renklerde 3*3 santimetre boyutlarında kağıtlar etrafa saçılmaktadır. Bu ürün düğünlerde, doğum günü partilerinde ve buna benzer tüm eğlence yerlerinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Parti konfetileri arasında bulunan diğer bir ürün ise Bride To Be Masa Konfetisi Özellikle bekarlığa veda partisi düzenleyen kişilerin tercih ettiği bu ürün paketi içerisinde 3 farklı konfeti yer almaktadır. Masa süslemelerinde kullanabilen bu ürün davetiye içerisine atarak da kullanılabilir.

-

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR