Pinyata

 

Çocuklar için doğum günleri oldukça özel ve eğlenceli günlerdir. Böyle günlerde anne ve babalar da çocukları için en iyi doğum gününü organize etmek amacı ile hazırlıklar yaparlar. Sizin ve çocuklarınız için oldukça özel olan bu günü daha eğlenceli hale getirmek için birbirinden güzel parti malzemeleri vardır.

 

Doğum Günü Temalarına Uygun Pinyatalar

 

Pinyata, çocuklar için doğum günlerinin en eğlenceli organizasyonlarından bir tanesidir. temalı pinyata modelleri ile çocukların oldukça keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzde özellikle çocuk doğum günleri temalı olarak düzenlenmektedir. Temaya uygun pinyatalar sayesinde çocuğunuzun ve arkadaşlarının oldukça eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem kız çocukları hem de erkek çocukları için uygun pinyata modellerini sitemizden bulabilirsiniz. Sitemizdeki pinyata modelleri hem uygun fiyatlıdır hem de oldukça kalitelidir. Bu ürünler karton üzerine pelür kaplaması ile hazırlanmaktadır.

 

Pinyata Fiyatları

 

 

Doğum günü pinyataları değişik desenlerde olabilir. Erkek çocukları için uzay temalı bir doğum günü partisi düzenlediyseniz yine aynı temadan pinyataları sitemizde bulabilirsiniz. Doğum günü pinyataları çocuklar için uygun bir boydadır. Bunun yanında sopaları ile de beraber gönderilir. içlerini doldurmak için pinyata içi oyuncak satın alabilirsiniz Pinyataların üst kısmında bulunan delikten çocukların seveceği şekerlemeleri doldurabilir ve böylece çocukların daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Denizkızı pinyata, rafadan tayfa, karlar ülkesi pinyata, PJ Masks pinyata, Cars Pinyata Niloya, Minnie Mouse, Mickey Mouse, Safari, Futbol takımları, Unicorn ve daha pek çok desende pinyataları sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Roblox
PYSL437441053
Adet
₺179,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR