Rakam Folyo Balon

 

Tüm parti organizasyonları için balonlar vazgeçilmezdir. Özellikle doğum günü partileri ve yılbaşı partileri gibi özel günlerde etrafı süslemek için balonlardan faydalanılır. Sitemizden pek çok farklı çeşitte balon modelleri bulabilirsiniz. Bunların içinden zevkinize en uygun olanları kolaylıkla seçmeniz mümkündür. 

 

Rakam Folyo Balon Renkleri

 

Doğum günlerinde, doğum günü sahibinin yeni yaşının yazdığı rakam folyo balon modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.Uçan balonşeklinde olan rakam folyo balon fotoğraf çekimlerinde de güzel bir atmosfer oluşturmaktadır. Folyo balonlar farklı renklerde üretilmektedir. Örneğin temalı bir parti düzenliyorsanız temanıza parti renklerini seçmeniz mümkündür. Kız isteme gibi özel günlerde de belli bir renk uyumu aranmaktadır. Bu tarz özel günlerinize uygun ucan rakam folyo balon modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Folyo Balon

 

Ucan rakam folyo balon modelleri farklı ebatlarda üretilmektedir. 16 inç 35 cm olanları en küçük folyo balon modelleridir. Ancak zevkinize göre daha büyük modelleri de tercih edebilirsiniz. 40" yani 100 cm olan modeller de bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri sayesinde zevkinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz birine doğum günü ya da özel gün sürprizi yapmayı düşünüyorsanız bu folyo balonları tercih edebilirsiniz. Parlak görünümleri ile oldukça dikkat çekici ürünlerdir. bunun yanı sıra doğum günü süsleri malzemeleri ile Sevdiklerinizi mutlu edebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz.Özellikle çocuklar da folyo balon modellerini çok sevmektedirler. Çocuklarınıza hazırladığınız doğum günü partileri için de bu balon modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Folyo Balon Fiyatları

 

 

Folyo balon sipariş vermeniz durumunda size şişirilmemiş şekilde gönderilir. Dilerseniz balon pompası ile kolay bir şekilde şişirebilirsiniz. Balon pompanız yoksa pipet ile de kolay bir şekilde şişirilebilmektedir. diğer balon aksesuarları malzemelerine de göz atmayı unutmayın Folyo balonlar helyum ile şişirmeye uygun değildir. Bu hususa dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Etkinliklerinizde dekoratif olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlıdır. Bütçenizi sarsmadan güzel bir parti etkinliği düzenlemiş olursunuz. Her yaştan insan folyo balonları çok sever. Bu sebeple sürprizlerde kullanmanız da sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Özellikle yıl dönümü ya da doğum günü gibi özel günlerde yılları ve sizin için özel olan tarihleri temsil etmesi ince bir düşünce olacaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR