Karakterli Folyo Balon Modelleri

Balonlar çocukların en sevdiği parti malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle özellikle çocuklar için hazırladığınız doğum günü partilerinde balonlar olmazsa olmaz modellerdir. doğum günleri için hazırlanabilecek ek çok parti şeması bulunmaktadır. Bu nedenle hazırlanan parti şemasına uygun karakterli folyo balon modelleri de tercih edilebilir.

Karakterli Uçan Balonlar

Parti alanlarınızı daha renkli hale getirmek için her temaya uygun folyo balonlar bulunmaktadır. Böylece karakterli uçan balon modelleri ile parti konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Parti alanlarında süslemeler yapabilmek için partioutlet.com sitesinde karakterli folyo balon modellerini inceleyebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu balonlar hazırladığınız parti konseptine göre tercih edilebilir. Site tarafından balonlar şişmemiş bir şekilde gönderilmektedir. Sizlerde helyum gazı ile karakterli balonları uçan balon şekline çevirebilirsiniz.

Karakterli Balon Modelleri

Çocuklarımıza düzenleyeceğimiz partiler için konsepte göre farklı pek çok parti malzemesi bulunmaktadır. Partilerde her süsün konsepte uygun olması da büyük önem taşımaktadır. Hem kız çocukları hem de erkek çocukları için hazırladığınız parti konseptlerine uygun pek çok karakterli uçan balon modelleri yer almaktadır. Satın aldığınız folyo balon içerisinde adet balon çıkmaktadır. Paketler içerisinde sönük halde elinize ulaşır. Helyum gazına uygun olduğu için de dilerseniz karakterli uçan balon şeklinde de kullanabilirsiniz.

Uçan Folyo Balon Karakterleri Nelerdir?

Karakterli uçan balonlar pek çok çizgi film karakterlerinden oluşmaktadır. Kız ve erkek çocuklar için bulunan karakterli balonlar çocukların en çok sevdiği balon çeşitleri arasında yer almaktadır. Doğum günleri veya özel günlerde tercih edebileceğiniz karakterli folyo balon şunlar olabilir: - Minnie İsimli Folyo Balonlar - Lol bebekler folyo balon - Frozen ve Karlar Ülkesi Folyo Balonlar - Mucize Uğur Böceği Folyo Balonlar - Flamingo Karakterli Folyo Balonlar - Deniz Kızı Folyo Balon - Safari Maymun, Zebra, Zürafa, Kaplan, İnek, Aslan Folyo Balonlar - Pj Maskeliler Folyo Balonlar - Mickey İsimli Folyo Balonlar - Korsan Folyo Balon - Cars Monstre Turck Folyo Balon - Hello Kitty Folyo Balonlar - Harika Kanatlar Folyo Balon - Elena ve Prensesler Folyo Balonlar - Paw Patrol Folyo Balon

Dinozor
PYSL437445630
Adet
₺75,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR