Yılbaşı Taçları

Son yılların en popüler ürünlerinden biri olan şapkalı taçlar esnek ve dayanıklı plastik malzemesinden üretilmiştir. Şapka kısmındaki kumaş çıkarılabilir, hem elde hem de makinede yıkanabilir. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen yılbaşı taçları genellikle kostümler birlikte sipariş ediliyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için özel imal edilen taçların çizgi film karakterlerinden oluşan çeşitleri de mevcut. En çok tercih edilen modellerin başında çam ağaçlı ve geyik temalı taçlar geliyor.

Yılbaşı Şapkalı Taçlar

Son yılların en popüler ürünlerinden biri olan şapkalı taçlar esnek ve dayanıklı plastik malzemesinden üretilmiştir. Şapka kısmındaki kumaş çıkarılabilir, hem elde hem de makinede yıkanabilir. Kategoride kırmızı ve karışık renkli çeşitleri bulunan şapkalı taç modelleri 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Yılbaşı Fiyonklu Taçlar

Fiyonklu yılbaşı taç modelleri son 2 yılın çok satan parti malzemeleri arasında yer alıyor. Sağ üst kısmında ''Merry Christmas'' yazan taçlar esnek plastik kullanılarak imal edildi. Esnek yapısı sayesinde kafaya tam oturur. Saatlerce takılsa bile herhangi bir rahatsızlık vermez. Yeşil, kırmız, beyaz gibi renklere ev sahipliği yapan fiyonklu yılbaşı taçları hem kullanışlı hem de estetiktir.

 Yılbaşı Şapka Seçenekleri

Gümüş ve altın renkleri, kostüm ve maskelerde olduğu gibi taçlarda da en beğenilen renkler arasında yer alıyor. Üstünde ''Happy New Year'' yazan taçların görsellerine ''incele'' butonuna tıklanarak ulaşılabilir. Türkiye'nin 81 iline hızlı teslimat parolasıyla gönderilen ürünler 2 - 3 iş günü içerisinde alıcıların adreslerine teslim ediliyor.

Yılbaşı Taçlarında Satın Alma Seçenekleri

Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi yılbaşı taç modelleri de 12 aya varan taksit avantajından yararlanarak sipariş edilebilir. 16.00'ya kadar tamamlanan siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilirken, kargo takibi de internet üzerinden yapılabiliyor. Kargo firmasının adını ve numarasını yazan alıcılar kargosunun nerede olduğunu öğrenebilir. Yılbaşı Taçlarında Diğer Seçenekler ''Özel Gün'' kategorisinde yer alan diğer taç seçenekleri arasında, gümüş pullu, Minnie Mouse ve emoji figürlü ürünler yer alıyor. Erkek çocukları içinse taç ve asa setleri uygun fiyat garantisiyle satın alınabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR