Parti Maskeleri

Birbirinden farklı parti malzemeleri ile partinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Parti maskeleri de bunlardan bir tanesidir. Partiler insanların günlük yaşamın streslerinden uzaklaşmasına yardımcı olur. Bu sebeple her insan parti ortamlarını sever. Çeşitli amaçlar ile partiler düzenlemek mümkündür. Doğum günleri, çocuklar için baby shower, diş buğdayı, bekarlığa veda partisi, yılbaşı partisi bunlardan bazılarıdır.

Eğlenceli Parti Maskeleri

Birbirinden farklı parti malzemeleri ile partinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Parti maskeleri de bunlardan bir tanesidir. Hatta bu maskeler ile bir maskeli balo düzenleyerek oldukça eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Parti maskeleri birbirinden şık ve gösterişli bir şekilde tasarlanmıştır. Hepsi oldukça dikkat çekicidir. Bu sebeple insanların ilgisini çeker. Kıyafetlerinize uygun renklerde maskeler bulabilirsiniz. Çünkü parti maskeleri oldukça geniş bir renk skalasına sahiptir

Doğum Günleri İçin Maskeler

doğum günü maskeleri ile doğum günlerinizi bir maskeli baloya dönüştürebilirsiniz. Bu maskeler çok şıktır. Sadece doğum günleri değil, cadılar bayramı kutlaması gibi günlerde de bu maskeleri kullanabilirsiniz. Çeşitli modellerde üretilen doğum günü maskeleri insanların farklı bir tarza bürünmesine yardımcı olur. Sitemizde birbirinden değişik ve dikkat çekici maske modelleri vardır. Bu maskeler kaliteli plastikten üretilmiştir. Bu nedenle tekrar tekrar kullanmanız mümkündür. Parti maskelerinin ipleri siyah olduğu için çok fazla göze batmaz. Birbirinden şık ve akılda kalıcı maskeler ile partiye damga vurmak istiyorsanız sitemizdeki maske modellerine göz atabilirsiniz. Altın renkli maske, gümüş renkli maske, parlak maske, yaldızlı modellerin yanında pembe, yeşil, mavi gibi değişik renklerde maske modelleri de bulunmaktadır.

Parti Maskeleri
PYSL437442959
ADET
₺149,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR