Hakkımızda

 

Gelin Beraber Tanıyalım Sitemizi

 

 Maltepe’de 2003 yılında Özcan Ambalaj Tem. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. ambalaj sektöründe işe başlamış ve en kısa sürede müşterilerin dikkatini çekerek güvenilir şekilde ilerlemişlerdir. Cevizli mahallesi tugay yolu caddesin de Maltepe Feyzullah cad. no/98 de toptan ve Kadıköy'de Serasker cad. Kazasker sok./no 4 de perakende olarak halen göreve devam edilmektedir. Güler yüzlü çalışanları ile hizmet sunmaya devam eden www.partioutlet.com müşterilerinin güvenini kazanıp hızlı adımlarla zirveye çıkmaya devam etmektedirler.

 www.partioutlet.com resmi internet sitesinde kişiye özel parti, parti konseptleri, yetişkin parti, balon çeşitleri, parti malzemeleri, doğum günü süsleri, kullan at parti, özel günler başlığı altında birçok ürün sunmaktadır. Her kişiye, yaşa, güne özel konseptler sunulmakta ve müşterilerin mutlulukları ön planda

İnsanların doğduktan sonraki senelerde doğduğu ay ve günde kutlanılan, pasta ve değerli hediyelerle süslenilen güne verilen isimdir doğum günü kutlamaları. Asırlar öncesinden meydana çıktığı bilinmektedir.

 Eski Yunanlılarda Artemis adı verilen av ve ay tanrıçası her ayın altısında doğum gününü kutladığı bilinmektedir. Bu kutlama esnasında Artemis’in kendisine un ve baldan büyük bir pasta yaptırdığı bilinmektedir. Bu yıllardan bu yana gelen gelenek olarak bilinen doğum günü kutlaması günümüze kadar uzanmaktadır. Günümüzde ise daha çok parti şeklinde ev, aile ve arkadaş çevrelerinde kutlanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile her yaşa ve cinsiyete uygun partiler yapılabilmekte ayrıca kişiye özel partilerde yapılabilmektedir.

 Peki, Nedir Parti Çeşitleri?

 Gelişen teknoloji ve değişen birçok fikir ile diğer bütün alanlarda olduğu gibi doğum günü parti konseptleri ve parti malzemeleri, doğum günü süsleri de değişmiştir. Kişiye özelden başlayıp birçok alanda değişimler yapılabilmekte olup insanların kendi programlarını bile bakıp gözlemleme imkanları sunulmaktadır. Bu kadar değişen ve gelişen çağda güvenilir ve şık organizasyonlar yapabilen firmalar çoğaldığından en güvenilirini bulmakta gittikçe imkansız hale gelebilmektedir. İşte tam bu esnada devreye www.partioutlet.com sitesi devreye girmektedir. Resmi internet sitesinde bulunan birçok bilgi ve çeşitle müşterilerine kolay, güvenilir ve daha şık organizasyonlar sunmaktadır. Sizde istemez misiniz güvenilir ellere teslim olmak? 

 Parti Çeşitleri Nelerdir?

 Kişiye Özel Parti

 Bu parti çeşidinde kız, erkek doğum günü konseptleri, doğum günü afişleri, yetişkin parti konsepti, baby shower partisi, 40 uçurma partisi, cinsiyet belirleme partisi, diş buğdayı, bride to be, mezuniyet, sünnet, dekoratif ayaklı pano, parti malzemeleri, balon seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak kişiye özel partilerde müşterilerin kişisel karakterlerine özel beğendikleri olmasını istedikleri konseptler güler yüzlü ve güvenilir çalışanları ile hazırlanmaktadır.

 Parti Konseptleri

 Kişiye özel partilerde bulunduğu gibi parti çeşitlerinde de aynı konseptler yer almaktadır.

 Yetişkin Parti

 Diğer konseptlerden biraz farklı olarak 18, 20, 30, 40, 50, 60 yaş partileri, golden star, silver star,

 Leopar, iyi ki doğdun, Hollywood kız-erkek partileri olmak üzere çeşitler bulunmakta ve her yaşa hitap etmektedir.

 Balon Çeşitleri

 Rakam folyo, harf folyo, düz renk, parlak krom, konfetili, karakterli lateks, zincirli, ayaklı, Jumbo, şeffaf, karakterli folyo, kalpli, yıldız, şeffaf tüylü, özel gün, paketli 100 adet, uçan ve sticker balon olmak üzere bi çok ürün bulunmaktadır.

 Parti Malzemeleri

 Şapka, gözlük, peruk, taç, çantalar, pasta süsleri, konfetiler, mumlar ve birçok oyuncak setleri ile parti malzemeleri çeşitleri müşterilerin dikkatini çekmektedir.

 Doğum Günü Süsleri

 Burada doğum günü süsleri ile yapay çiçekler, fenerler, bayraklar ve daha birçok süs çeşidi ile müşterilerin en özel günü olan doğum günlerini renkli ve şık bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

 Kullan At Parti

 Rengarenk malzemeler ve süsler ile dikkat çeken kullan at parti konsepti yoğun bir kutlama veya organizasyonlar için birebir dikkat çekmektedir. www.partioutlet.com müşterileri için daha pratik ve daha kullanışlı hale getirmekte ve memnuniyet sağlamaktadır.

 Özel Günler

 Kişilerin kendilerine özel günleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları nişan, düğün, bekarlığa veda partileri olabilmektedir. Tam da bu esnada www.partioutlet.com devreye girerek müşterilerin bu özel ve kıymetli günlerini arkaya yaslanmalarını ve emin ellere teslim olmaları gerektiğini söyleyip müşterilerinin gülen gözleri olmaktadır.

 Vizyonumuz

 Kaliteli, yenilikçi, farklı ve müşterilerine her zaman hitap edebilen, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada da kişilerin hayatlarını örnek alarak en mutlu anları ve günlerinde yanında olarak keyifli ve müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ortamlar sunarak kendi sektörü içinde en iyi marka olabilmektir.

 Misyonumuz

 Doğru, kaliteli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile rekabet gösterdiğimiz sektörde güvenilir ve tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR