Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyelik kategorisinde yer alan ürünler hem uygun hem de oldukça özel hediyelerden oluşmaktadır. Hediye alıp vermenin en keyifli ve yoğun olduğu günlerden birisi de yılbaşı günüdür. Yeni bir yıla girmenin heyecanı ile birlikte sevdiklerimiz de mutlu etmek şüphesiz herkesin istediği bir durumdur. Yılbaşı günlerinde alınacak ufak hediyeler ile birlikte sizlerde sevdikleriniz mutlu edebilir onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Partioutlet.com sitesinde birbirinden farklı yılbaşı hediyeleri yer almaktadır. Yılbaşı hediyelik eşyalar farklı çeşitler ile karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı güzel ve ilginç hediyeler için partioutlet.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizlerde güzel hediye arayışı içerisinde iseniz siteyi ziyaret edebilir yılbaşı hediyelik kategorisinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Yılbaşını özel geçirmek isterseniz yılbaşı ağaçları ve süsleri ile birlikte sevdiklerinizi küçük hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Yılbaşı hediyelik kategorisinde yer alan ürünler hem uygun hem de oldukça özel hediyelerden oluşmaktadır. Her bütçeye uygun hediyeler partioutlet.com sitesinde yer almaktadır.

Yılbaşında Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

Yılbaşı hediyeleri arasında yer alan hediyelik bileklikler alınabilecek en özel hediyeler arasında yer almaktadır. Bu bileklikler her bileğe göre ayarlanabilir olması sebebiyle her yaştan kişiye uygun olan bir hediye seçeneği olmaktadır. Ayrıca üzerinde kardan adam veya geyik seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Yılbaşı hediyelik seçenekleri arasında tercih edilecek seçeneklerden birisi de çoraplardır. Yılbaşı süsleri ile dekore edilmiş olan çoraplar yıllardan beri en çok tercih edilen hediyeler arasında yer almıştır. Üzerinde geyik figürü bulunan bu çorap modelinin asma yeri de bulunmaktadır. Bu nedenle dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir.

Yılbaşı Masa Örtüsü

Kırmızı ve saçaklı masa etekleri, masaların çok da estetik ve derli toplu görünmesini sağlıyor. Diğer tüm yılbaşı sofra malzemeleri gibi bu ürünler de gıda ile temasa uygundur. Üretiminde insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Çift taraflı bandı çıkartılıp pratik bir şekilde masaya yapıştırılabilir. Aynı şekilde söküp çıkarması da oldukça kolaydır.

En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyelerinden olan şarap kutusu da tercih edilebilecek en ilginç hediyeler arasında yer alabilir. Yılbaşı temalı bu kutunun boyu 45 santimetre, çapı ise 10 santimetredir. Bunlar dışında sevdiklerinize aldığınız küçük hediyelikleri dağıtmak için kırmızı karton çantaları da tercih edebilirsiniz. Farklı ebatlarda bulunan kırmızı çanta parlak renkte olması sebebiyle oldukça ilgi çekicidir. Ürünler paket içerisinde gönderilir ve paket içerisinde 25 adet kağıt karton parlak renk torba çıkmaktadır. Partioutlet.com sitesinde bulunan birbirinden farklı ve özel yılbaşı için hediyeleri tercih edebilirsiniz. Yılbaşı kategorisi olarak hazırlanmış bu ürünleri kırmızı karton poşetler ile dağıtarak hediyelerinizi daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Yılbaşı Süsleri
PYSL437999822
Adet
₺390,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999843
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999844
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999845
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999846
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999847
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999848
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999849
Adet
₺59,00 KDV Dahil
Hediyelik
PYSL437999842
Adet
₺59,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR