Yılbaşı Şapkaları

Canlı renklere ve özgün tasarımlara ev sahipliği yapan yılbaşı şapkaları indirimli fiyatlarla satışa çıkarılıyor.. Çocuklar ve yetişkinler için farklı desenlerde üretilen bu ürünler taksitli ödeme avantajlarından faydalanılarak sipariş edilebilir.

İki Renkli Kumaş Şapkalar

Sadece yeni yıl kutlamalarında değil günlük hayatta da tercih edilen kumaş şapkalar. Kırmızı - beyaz renklidir. Şapkaların üstünde kar motifleri ve Merry Christmas yazısı bulunuyor. Yılbaşı aksesuarları kategorisinin çok satan ürünleri arasında yer alan şapkaların yüksekliği 12 cm'dir.

Kırmızı Simli Parti Şapkası

Loş ışıkta parlayan simli parti şapkaları ''özel gün'' kategorisindeki bir diğer seçeneği oluşturuyor. Yetişkinlere uygun standartlarda üretilen bu şapkalar tüm özel kutlamalarda ve davetlerde de kullanılabilir. Ürünü sipariş etmeden önce müşteri yorumları okunabilir ve diğer şapkalarla fiyat karşılaştırması yapılabilir.

Palyaço Kostüm Şapkası ve Ürün Özellikleri

Yeni yıla farklı bir konseptte girmek isteyenler palyaço kostüm şapkası modellerine de göz atabilir. Sert keçeden imal edilen bu ürünler hem dayanıklı hem de şık olduğu için tercih ediliyor. Kırmızı fon üstüne siyah bir şeridin yer aldığı palyaço şapkasının kafa ölçüsü 17 x 20 cm'dir.

Yılbaşına Özel Kotyon Setleri

Kotyon parti setlerinin içinde yılbaşı şapkaları dışında düdük, balon ve maske de yer alıyor. Karışık renklerde görülen bu set müşterilerin talepleri doğrultusunda tek renk de gönderilebilir. 10'lu setlerin içindeki şapkalarda mavi, mor, sarı ve beyaz gibi renk alternatifleri bulunuyor.

Yılbaşı Maskeleri

Orijinal tasarımlarıyla fark yaratan yılbaşı yüz maskeleri 10'dan fazla renk seçeneğiyle satışa çıkarılıyor. Her tarza uygun maskeler yılbaşı kostümleri ile birlikte kombin de yapılabilir. Işıklı Lüks Maskeler ve Ürün Özellikleri Gümüş ve gold yılbaşı maskeleri bu kategorinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Pullu ve güllü çeşitleri de mevcuttur. Yanlarındaki iplerle kolaylıkla bağlanıp sökülebilir. Beyaz çubuklu lüks maskelerin düğmesine basıldığında ise ışığı yanıyor. Şık ve rahat tasarımının yanı sıra son derece dayanıklı olan ışıklı maskeler 12 aya varan taksit imkanlarıyla satın alınabilir. Kelebek Desenli Maskeler Alıcıların büyük ilgi gösterdiği yılbaşı yüz maskeleri arasında kelebek desenli olan maskeler de bulunuyor. Özellikle minimal tasarımlı aksesuarlardan hoşlananların tercih ettiği maskelerin ölçüsü 8 x 19 cm'dir. Yetişkinler için üretilen kelebek desenli maskeler sadece yılbaşında değil isteğe bağlı olarak tüm parti ve kutlamalarda takılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR