Düz Renk Balon Modelleri

Doğum günü ve partilerin vazgeçilmezi şüphesiz balonlardır. Büyük küçük herkes bu renkli süs malzemelerini oldukça severler. Günümüzde balonların pek çok farklı modeli ve renkleri bulunmaktadır. Partilerinize uygun renk ve modeldeki balon modellerini kısa sürede seçebilirsiniz.

Farklı Balon Renkleri

Balonlar baskılı üretilebildikleri gibi düz renk balon da üretilmektedir. Düz renk balon modelleri insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu ürünler istenilen her türlü temaya kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Düz renk balon modelleri çeşitli renklerde üretilebilir. Metalik parlak balon, pastel, puantiyeli, zebra desenli ve çok daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. Üstelik bu balonlar oldukça uygun fiyatlıdır. Bütçenizi sarsmadan birbirinden güzel balon renkleri ile partinizi daha renkli bir şekilde yapabilirsiniz.

Metalik Renk Balon Modelleri

Doğum günü balonları süsleme açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Değişik renklerde balonlar arıyorsanız metalik renk olanları tercih edebilirsiniz. Paket olarak aldığınız zaman her paketin içerisinde 20 adet balon bulunmaktadır. Doğum günü balonları olarak metalik balonlar sıklıkla tercih edilmektedir. Metalik balonlar 12" büyüklüğündedir. Yani şişirildiği zaman 30 cm civarında olmaktadır. Metalik balonların yüzeyleri parlak görünümde olduğu için çok dikkat çekicidir. Dilerseniz bu balonları helyum tüpü ile şişirerek uçan balon da yapabilirsiniz.

Kaliteli Düz Renk Balonlar

Sitemizdeki balon modelleri kaliteli plastikten üretilmiştir. Bu sebeple kolay kolay patlamaz. Şişirildikten sonra uzun süte bu şekilde kalabilir. Dikkat çekici renkleri ile partilerin vazgeçilmezidir. Düz renk balon modellerinin pastel renk olanları da bulunmaktadır. Pastel balon renkleri çok daha koyu ve canlıdır. Bunun yanında farklı renk modelleri de bulunmaktadır. Parti temanıza uygun olanları kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Şişirilmesi kolay ürünler olduğu için sıkıntı yaşamadan kısa sürede şişirebilirsiniz. Bunun yanında uzun süre şiş bir şekilde kalabilmektedir. Çocuklarınızın doğum günü partileri için, çocukların dikkatini çekmek amacı ile pastel renkli balonları tercih edebilirsiniz. Oldukça canlı renklere sahip olan bu balonlar çocukların oldukça hoşuna gitmektedir. Kız isteme, nişan, sünnet malzemeleri, yılbaşı gibi farklı etkinlikleriniz için de sitemizdeki balon modellerini tercih edebilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel ve canlı renklere sahip olan bu balonlar ayrıca çok da uygun fiyatlıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR