Uçan Balon

Balonları kim sevmez ki. Çocukluğumuzun en sevdiğimiz eşyalarından biridir. Özellikle uçan balonlar çok sevilen aksesuarlardır Hem çocuklar hem de yetişkinler balonları çok sever. Bu sebeple etkinliklerde de süsleme amaçlı balonlar kullanılmaktadır.

Uçan Balon Modelleri

Son zamanlarda özellikle uçan balon modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Şık bir görünüme sahip olması ve insanların göz zevklerine hitap etmeleri sebebi ile partilerin vazgeçilmezi durumundadır. Sitemizde bulunan çeşit çeşit uçan balon modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Renk seçeneğinin fazla olması sebebi ile özellikle temalı partiler için uygun renklerde uçan balonları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Konfetili balon, Pastel, Metal, yıldız, kalp, rakam, harf, şeffaf tüylü balon pek çok uçan balon modelimiz arasından dilediğinizi seçmeniz mümkündür

Uçan Balon Nereden Alınır ?

Uçan balon servisi şu an için İstanbul içinde Avrupa ve Asya bölgelerine yapılmaktadır. 30 adet ve üzeri uçan balon siparişlerinde evlere servis yapılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile dilediğiniz uçan balonları sipariş verebilirsiniz. Sitemiz uçan balon servisi dahilinde teslimat ücretini de siparişe dahil etmektedir. Yani ekstradan bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Sipariş vermenizin ardından kısa sürede müşteri temsilcilerimiz tarafından aranırsınız. Sizden teslimat ile ilgili bazı detaylar istenir ve kısa sürede siparişiniz istemiş olduğunuz adrese gönderilir. Uçan balonlarımız oldukça kalitelidir. Kolay bir şekilde patlamaz, kaliteli plastikten üretilmiştir. Soft, metalik ve pasteli krom balon renkli çeşitlerinin yanı sıra farklı desenleri olan modeller de mevcuttur.

Kaliteli Uçan Balon

Uçan balonlarda helyum gazı kullanılmaktadır. Helyum gazı havadan hafif olması sebebi ile balonlar uçar. Bu gazın herhangi bir kokusu ya da rengi yoktur. İnsan sağlığına zarar vermez. Yanıcı bir özelliği de yoktur. Bu sebeple uçan balonlar çocukların bulunduğu ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir. Uçan balon siparişi verildiğinde İstanbul'daki her bölgeye teslimatı aynı gün içinde gerçekleştirmekteyiz. Rakam balon, harf balon, metalik, pastel, sevgililer günü, kalpli, yıldızlı gibi pek çok desende uçan balon modelleri bulunmaktadır. Sipariş etmiş olduğunuz uçan balonlar şişirilmiş ve ipe bağlanmış olarak hazır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Sizlerde uğraşmadan kullanmak istediğiniz yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sitemizdeki uçan balon modelleri oldukça uygun fiyatlıdır.

Uçan Balon
PYSL437998942
ADET
₺1.357,98 KDV Dahil
Uçan Balon
PYSL437998932
ADET
₺1.357,98 KDV Dahil
Uçan Balon
PYSL437998928
ADET
₺1.357,98 KDV Dahil
Uçan Balon
PYSL437445900
Adet
₺2.144,18 KDV Dahil
Uçan Balon
PYSL437998953
ADET
₺1.357,98 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR