Yılbaşı Sofra Ürünleri

Yeni yıl kutlamaları için hazırlanan masalar için özel olarak üretilmiş yılbaşı sofra malzemelerinde farklı desen seçenekleri mevcut. İnternette satışa sunulan süs ve malzemelerin geneli kırmızı ve tonlarında imal ediliyor. Fakat farklı renklerde imal edilen yılbaşı masa süsleri ve malzemeleri de uygun fiyat garantisiyle sipariş edilebilir.

Yılbaşı Masa Süsleri

Müşteri memnuniyeti baz alınarak üretilen cup cake kağıtları son derece dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle imal edildiği için içine konan yiyecekler yapılmaz. 100'lü set halinde satılan cup cake kağıtlarının fiyatı her bütçeye uygundur. Alıcılar yılbaşı sofra malzemeleri kategorisine tıklayarak kek kağıtlarının görsellerine göz atabilir.

Yılbaşı Masa Örtüsü

Kırmızı ve saçaklı masa etekleri, masaların çok da estetik ve derli toplu görünmesini sağlıyor. Diğer tüm yılbaşı sofra malzemeleri gibi bu ürünler de gıda ile temasa uygundur. Üretiminde insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Çift taraflı bandı çıkartılıp pratik bir şekilde masaya yapıştırılabilir. Aynı şekilde söküp çıkarması da oldukça kolaydır.

Yılbaşı Sarkıt Süsler

Yıldız sarkıt süsleri hem Türkiye'de hem de dünya genelinde çok satan yılbaşı masa süsleri arasında yer alıyor. Ana malzemesi parlak karton olan sarkıtlar loş ışıkta parlar ve kutlama yapılan mekanın çok daha ışıltılı görünmesini sağlar. Sadece tavana değil lambalara ve kapılara da asılabilen yıldız süslerinin yüksekliği yaklaşık 70 cm'dir.

Yılbaşı Dekoratif Ayaklı Pano

Yeni yıl kutlamalarının simgelerinden biri olan kardan adam, artık lambalarda da figür olarak kullanılıyor. Müşterilerin sevdikleri için hediye olarak da alabileceği bu ürünler hem kullanışlı hem de dekoratiftir. Saat 16.00'a kadar tamamlanan siparişlerde ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir. Pilleri ile birlikte gönderilen kardan adam figürlü lambaların tahmini teslimat süresi ise sadece 3 iş günüdür.

Yılbaşı Mum ve Yılbaşı Şamdan Mum

Parafinden üretilen mumların uzunluğu 21 cm, şamdanların ise 25. cm'dir. Mum altlıklarının hediye olarak gönderildiği şamdanlar kokusuzdur ve her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Yılbaşı Sofra Malzemelerinde Diğer Seçenekler Zigzag desenli peçeteler, popcorn plastik kovalar, masa örtüleri ve pipetler de 8'li ve 20'li set halinde satın alınabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR