Cinsiyet Belirleme Parti Malzemeleri

Anne ve baba adayları için şüphesiz en özel günlerden birisi de bebeklerinin cinsiyetlerini öğrendikleri gündür son yıllarda cinsiyet öğrenme şekli değişmeye başlamıştır: Özellikle anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini sevdikleri ile aynı anda öğrenmek için eğlenceli bir kutlama düzenlerler. Ebeveynlerin düzenledikleri bu partiye cinsiyet belirleme partisi denilmektedir.

Cinsiyet Partisi

Amerika'da ''gendel party reveal'' olarak adlandırılan cinsiyet partisi son yıllarda ülkemizde de sıklıkla düzenlenmektedir. Türkçe karşılığı tam olarak cinsiyet öğrenme partisi olan bu parti kişilerin tüm sevdikleri ile birlikte aynı anda bebeğin cinsiyetinin öğrenildiği bir partidir. Cinsiyet belirleme partisi düzenleyen kişiler ilk olarak doktorlarından cinsiyetinin paylaşılmamasını ve bu bilgiyi kapalı bir zarfa konması istenmektedir. Daha sonra partiyi düzenleyen anne ve baba adayları dışında bir kişinin yardımı ile bu organizasyon tamamlanabilir.

Cinsiyet Belirleme Süsleri

Cinsiyet partisi için tercih edilen pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. En yaygın kullanılan yöntemi büyük bir koli içerisine helyum gazı ile şişirilmiş balonlar doldurmaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta balonların rengidir. Balonlar bebeğin cinsiyetine göre seçilmeli ve kolinin içerisine doldurulmalıdır. Kutunun açılması ile birlikte bebeğin cinsiyeti de belirlenmiş olur. Böyle bir partinin düzenlenmesi için gereken en önemli malzemeler balonlardır. İki farklı renklerde tercih edilen bu balonlar dışında çeşitli konfetiler, zincir balon setleri ve çubuklu folyo masa süslerini tercih ederek sevdikleriniz ile birlikte unutamayacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. Parti için gerekeli tüm malzemeleri partioutlet.com sitesinden temin edebilirsiniz.

cinsiyet belirleme partisinin en gözde ürünlerinden birisi de cinsiyet balonlarıdır. Siyah renk olan bu balonların içlerine pembe veya mavi renk konfeti konulup patlatılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR