Catering Malzemeleri

CateringYemeklerin toplu bir şekilde üretildiği firmaların temizliğe ekstra dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü bu yemekleri pek çok insan yediği için herhangi bir gıda zehirlenmesi durumunda sadece bir kişi değil kitleler olumsuz olarak etkilenecektir.

Catering Firmalarında Hijyenin Önemi

Catering malzemeleri hijyeni büyük önem taşımaktadır. Burada çalışan mutfak personeli, araç ve gereçler, ekipmanlar gibi ürünlerin tamamında temizliğe önem verilmelidir. Tüm bu catering malzemeleri sitemizde uygun fiyatlara satıştadır. Bone, eldiven, kolonya, tuvalet kağıdı, çekpas, katlama havlu, mop, kapak örtüsü, klozet rezervuar, bulaşık süngeri, dezenfektan ve çok daha fazla hijyen ürününü sitemizden bulabilirsiniz. Üstelik piyasaya göre çok daha uygun fiyatlıdır.

 

Kaliteli Catering Ürünleri

Catering firmaları gıda ile uğraşan işletmelerdir. Bu nedenle normal işletmelere göre çok daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Kullandıkları ürünlerin, özellikle gıda ile temas edecek olanların kaliteli olması gerekir. Sitemizde bulunan tüm catering ürünleri oldukça kaliteli malzemeden üretilmiştir. Pişirme kağıdı, streç gibi gıda ile temas eden ürünlerin tamamı lisanslıdır ve gıda ile temas etmesinde herhangi bir sorun yoktur. Catering firmalarında ürünler toplu bir şekilde yapıldığı için çok daha fazla ürün kullanımı mevcuttur. Bu sebeple mutfakta kullanılacak kullan at eşyaların hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olması gerekmektedir. Sitemizde tüm catering malzemelerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü catering ürünü sitemizde mevcuttur. Kullan at aşçı kepi, şeffaf eldiven, yemek pişirme kağıtları, alüminyum folyo, sanayi tipi streç film ve çok daha fazlasını sitemizden temin edebilirsiniz

 

Farklı Ürün Modelleri

Farklı Ürün Modelleri Sitemizde plastik kullan at ürünler ve karton kullan at ürünler bulunmaktadır. Özellikle tatlı ve yemek konacak kapların plastik olması gerekir. Sitemizdeki bu ürünler kaliteli plastikten üretilmektedir. Gıda ile temasında herhangi bir sakınca yoktur. Yani sağlığa zararlı değildir. Aradığınız her türlü plastik yiyecek kaplarını, karton bardak ve tabakları sitemizde bulabilirsiniz. Yemeklerin yanında vereceğiniz sos kapları, sızdırmaz çeşitli kaplar, kapaklı plastik kaplar, plastik bardaklar, çatal, bıçak ve kaşıklar sitemizde bulunmaktadır. Üstelik bu ürünler tekrar yıkanmak zorunda kalmadığı için çok daha pratiktir. Aynı zamanda da çok hijyeniktir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR