Doğum Günü Masa Süsleri

Online platformlarda satışa çıkarılan doğum günü masa süslemeleri konsept kutlamalarda da kullanılabilir Nişan ve düğünlerde de sıklıkla tercih edilen doğum günü masa süsleri ürün görsellerine bakılıp fiyat karşılaştırması yapılarak anında sipariş edilebilir.

Tel Kafesler ve Ürün Özellikleri

10'lu paketler halinde satılan tel kafesler pembe ve mor gibi canlı renk seçenekleri mevcuttur. Doğum günü masa süsleri kategorisinde yer alan bu ürünler, hem dekorasyon hem de servis yapmak için kullanılabilir. Kapağı alttan kolayca açılıp kapanabilen tel kafeslerin içine şeker ve çikolata konarak gelen misafirlere ikram edilebilir.

Denizci Konseptli Süslemeler ve Renk Seçenekleri

Çapa, dümen ve gemi figürlü doğum günü masa süslemeleri polyester malzemesinden üretilmektedir. Bu ürünlerde siyah, lacivert, mavi ve beyaz başta olmak üzere birçok farklı renk alıcıların beğenisine sunuluyor.

Kız Çocuklarına Özel Doğum Günü Süslemeleri

Kız çocuklarına özel süslerin başında altın renkli kraliçe tacı ve pembe patik tasarımlı süsler geliyor. Kaliteli malzemelerden imal edilen bu ürünler, birçok partide ve kutlamadan tekrar kullanılabilir. Alıcılar ürün yorumlarını okuyarak doğum günü masa süsleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir.

Konfetiler

Hem doğum günü partilerinde hem de özel kutlamalarda kullanılan konfetiler hem masa hem de balon süslemelerinde kullanılabilir. Alternatif Doğum Günü Masa Süslemeleri Güvercin, araba, leylek, kelebek balık ve biberon tasarımlı doğum günü masa süslemeleri de alternatif seçenekler arasında yer alıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR