Doğum Günü Süsleri

 

Doğum günlerinin olmazsa olmaz süslerinin yer Doğum Günü Süsleri Doğum günü partileri insanların mutlu olduğu mutlu edildiği bir gündür. Doğum gününü bir yaşını bitirdikten sonra her yıl kutladıklarımız özel günlerdir. Bu özel günleri özellikle çocukların doğum günlerinde anne ve babalar, olmak üzere büyükanne ve büyükbabalar içinde büyük mutluluk verir. İnsanlar yaş aldıkça doğum günleri partilerinin önemi daha da artar. Çünkü annelerin çocuklarına özellikle hazırladıkları doğum günü partileri yıllar sonra çocukları tarafından aynı partiler anne babalar için organize edilir.

 

Doğum Günü Parti Süsleri

 

Doğum günü süsleri hemen hemen herkesin ilgisini çeker. Doğum günü kutlamayı sevenler her yıl tekrarlamak isterler. Bu özel günler çocuk, genç, yaşlı, bebek, kadın, erkek bütün herkes yılda bir gün olmak üzere bu güzel ve özel günlerini maksimum coşkuyla ve de heyecanla kutlamak ister. Böylece doğum günü süsleri büyük ilgi ve önem taşır. Aynı zamanda balonlar, mumlar, isimli pleksi pasta süsü, renkli peçeteler, karton çerçeveler, isteğinize göre özel hazırlanan seçenekler, tasarım balonlar, masa örtüleri ve de daha birçok alternatif bulunmaktadır. Bu günü özel ve güzel olarak yaşamayı isteyen kişilere sunulur.

 

Parti Süsleri

 

Çocukların doğum günleri hayatlarında çok önem taşır. Çünkü anne babalar için çocuklarının bu değerli ve anlamlı günlerini partiyle kutlamak onları da mutlu eder. Bu durumda çocuk doğum günlerinde yapılan hazırlıklar haftalar öncesinden başlıyor hatta bazen aylar öncesinden bile başlar. Özellikle renk ve konseptler hazırlanır. Ancak buna göre hazırlık zamanı başlar. Çocukların genellikle çok sevdikleri çizgi film karakteri olabilir ya da hayalini kurdukları karakterler konseptini tercih edebilir. Erkekler çocukları daha çok hayvanlar, dinozorlar, süper kahramanlar, arabalar, itfaiyeci sam parti malzemeleri ve bunlara benzer seçenekler çoğunlukla tercih edebilirler. Kızlar çocukları için ise daha çok hayal ettikleri prenses, Barbie, kelebek ve de bunlara benzeri tarz konseptleri severler.

 

Yetişkin Doğum Günü Süsleri

 

Anne ve babalar seçtikleri konseptlere ait olan ürünleri tek tek teminini sağlayabilecekleri gibi paket halinde satın alma şansına da sahip olmaktadır. Çocuklar genel anlamda çok sevdikleri bazı çizgi film karakterinin ve ya hayalini kurdukları herhangi bir mesleğin konseptini tercih ederler. Erkek çocuklar için genel olarak hayvanlar, dinozorlar, safari, süper kahramanlar, arabalar, polis, itfaiyeci, asker, korsan ve de lego daha pek çok seçenekler sık sık tercih edilmektedir. Kız çocukları için ise daha sık prenses, Barbie, çicek, Pony ve de kelebek gibi daha naif konseptleri severler. Mesaj içerikli kız çocuğu bayrakları, baskılı kağıt tabaklar, bardaklar, renkli şapkalar, peçeteler, doğum günü masa örtüleri, karton çerçeveler, rakam yazılı balonlar, rakam yazılı mumlar ve pasta süslemeleri gibi ürünler çocuk doğum günlerinde en fazla yer almaktadır.

 

Bir Yaş Doğum Günü Süsü

 

Aileler çocukların 1 yaşını doldurunca doğum günü partisi hazırlıklarına başlarlar ve de aileler için çok önemlidir. Böyle günlerde kız çocuklar için genellikle kıyafet olarak pembe, erkekler içinse mavi renkli kıyafetler seçilir. Hazırlıklarda rakam folyo balon ve harf folyo balon, renkli mumlar, rakam yazılı mumlar, kapı perdeleri, ışıklı balonlar, kurdeleler, duvar ve kapı süsleri ve daha birçok ürün o güne özel hazırlanır. Bir yaş doğum günü konseptlerinde erkek çocuklar için araba, orman hayvanları, gemi, motor, prens, balık, fil, bulut ve benzeri çok sayıda konsept tercih edilir. Kızlar çocukları için prenses, çiçek, güneş, yıldız, sevilen hayvanlar, kuş gibi naif tercihler yapılabilir.

 

Doğum Günü Süsleri Fiyatı

 

Günümüzde doğum günü partileri özellikle organizasyonları büyük küçük herkesin ilgisini çekmektedir. Bu özel günlerdeki etkinlikler yani hazırlanan masal gibi konsept yaşamak isteyenler partilerindeki bütün ayrıntılara maksimum özen gösterir. Kişilerin kendilerini mutlu ederken gelecek olan arkadaşları içinde organizasyon yaparken bütün bu detaylarla ilgilenir. Yetişkin doğum günü süsleri siyah, beyaz, gümüş, dore, gece mavisi, kırmızı gibi renkler ve ya çok renkli süsler kullanılır. Bunlar mumlar, maytaplar, kapı ve duvar süslemeleri, ipler, yaldızlı kurdeleler, renkli ve de şekilli balonlar, mesaj içerikli kartlar, taçlar, bantlar, fon süslemeleri, masa kenarlıkları, farklı boyut ve renklerde masa örtüleri bu tür daha pek çok ürün o günü renklendirir.

 

Doğum Günü Süsleri Fiyatları

 

Doğum günü kutlanmasında ilk aklımıza gelenlerden bir tanesi çocukların 1. yaş doğum günü kutlama partisi bir başkası da 18. yaşındaki doğum günleridir. İnsanların hem kendileri hem de aileleri birde sevdikleri için bu tür özelliği olan yaş dönümlerinde daha çok ilgi gösterip görkemli kutlamalar organize etmek isterler. Her bir doğum günü kutlamasının fiyat aralığı kullanılan ürünlere göre değişmektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR