Kullan At Parti Bardakları

Günümüzde kullan at malzemelerden olan parti bardakları genellikle bebeklerin ve çocukların doğum gününde sık sık kullanılmaktadır. Çünkü küçük çocukların doğum günleri her zaman çok özel olur.

Özel Parti Bardakları

Doğum günü, kokteyller, özel günler ve ya davetleriniz adına hazırlanmış olan bu dekoratif bardak modelleri pek çok sayıdadır. Üzerine doğum günü için hazırlanmış olan içecekler doldurulan doğum günü bardakları koyulur. Bu parti bardakları da genel anlamda birbirinden şık olan ve bazı belirli temalı olan ürünler olurlar. Kek gibi ikramlıklarınızın yanında tek kullanımlık olan bu renkli çeşitli süslü parti bardakları ile beraber çok şık bir doğum günü kutlanır. Sizin ya da çocuğunuzun özel günü için de onlarca zahmetlere katlanıp hazırlanan tüm süs eşyalarına sitemizden rahat bir şekilde uygun fiyatlara ulaşmanız mümkün olur.

1 Yaş Süslü Parti Bardakları Firmamız tarafından çok seçeneği üretilen ve satışa sunulan parti bardakları ayrıca 1 yaşında olan çocuklar içinde doğum günü kutlamaları kapsamlarında hazırlanır. Bu çok çeşitli doğum günü bardakları, cinsiyet belirleme amacıyla parti bardaklarına çeşitli renkler ve desenler yapılabilir. Renk olarak kız olan çocuklara pembe 1 yaş bardakları ve erkek olan çocuklara ise mavi 1 yaş bardakları üretilmektedir. Ayrıca kızlar için çok talep gören prenses teması kullanılır iken erkekler için ise çok sevdiği çizgi film karakterleri temaları kullanılır. Parti Bardak Fiyatları Genellikle parti ve doğum günü bardakları fiyatı modelden modele göre değişir. Aynı zamanda kızlar için talep gören ürün ile erkekler için talep gören ürün birbirinden farklı olarak sitemizin içinde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde yer alan doğum günü bardak modelleri arasında süslemeye göre de fiyat aralıkları yer alır. Partilerinizde bardak modelleri seçmek ve de en güzel şekilde kullanmak için sitemizde yer alan ürünleri ayrıntılı bir biçimde incelemenizi öneririz. Burada siparişlerinizi verebilirsiniz ve en kısa süre içerisinde de hazır hale gelir. Ardından belirli bir süre sonunda teslimatınız evlerinize gerçekleşir. Bilgi almak için detaylı bir şekilde sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Var ise sorunlarınızı detaylı bir şekilde iletebilirsiniz.

 

 

40 yaş Partisi
PYSL437441068
Adet
₺69,90 KDV Dahil
18 Yaş Partisi
PYSL437446061
Adet
₺69,90 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR