Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı dendiği zaman akla ilk gelen şüphesiz yılbaşı ağaçlarıdır. Yılın o zamanı geldiğinde her taraf birbirinden güzel bir şekilde süslenmiş çam ağaçları ile dolar Bu ağaçlar tam da yılbaşı ruhunu yansıtmaktadır. Önceden gerçek ağaçlar kullanılarak yapılan bu etkinlikler, ağaçların zarar görmemesi bağlamında plastik çam ağaçları kullanılarak yapılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Yılbaşı Ağaçları

Evinizde yılbaşı ağaçları süslemeyi düşünüyorsanız plastik olanlara yönelmeniz çok daha doğru olacaktır. Ayrıca bu plastik çam ağaçlarını birden fazla kere kullanmanız da mümkündür. İstediğiniz boyutlarda yılbaşı ağaçları sitemizde bulunmaktadır. Üstelik bunlar oldukça uygun fiyatlıdır. Küçük bir yılbaşı ağacı almayı tercih ediyorsanız ya da büyük bir ağaç süslemek istiyorsanız ikisini de sitemizde bulmanız mümkündür. Bu ağacı süslemek için kullanacağınız süsleri de sitemizde bulmanız mümkündür. Birbirinden farklı ve eğlenceli yılbaşı süsleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Çam ağacı süsleme geleneği çocuklar ile kaliteli vakit geçirebilmek açısından da oldukça önemlidir. Çocuklarınız çam ağacını süslerken oldukça mutlu olacaklardır. Ayrıca bu etkinlik çocukların hayal gücünün gelişmesi açısından da etkili olacaktır.

Mini Çam Ağacı Modelleri

Yılbaşı çam ağaçları süslemek için vaktiniz yoksa ancak yine de evinizde ya da ofisinizde yılbaşı ruhunu hissetmek istiyorsanız mini kendinden süslü yılbaşı ağaçlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Dekoratif olan yılbaşı çam ağaçları metalden yapılmıştır ve boyutu da 47 cm civarındadır. Çok büyük bir yılbaşı ağacı süslemeyi düşünmüyorsanız daha küçük boylarda örneğin 1 metre boyunda bir çam ağacı alarak küçük bir süsleme yapabilirsiniz. Bu ağaca son dokunuş olarak takacağınız yılbaşı led ışıkları ile güzel bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Dilerseniz bu ağaçlarınızı sitemizde bulunan yapay kar spreyi ile de süsleyebilirsiniz.

Farklı Renk Çam Ağacı Modelleri

Bu yıl her yıldan farklı olarak değişik bir süsleme arayışı içerisindeyseniz beyaz yılbaşı ağaçlarını da tercih edebilirsiniz. Bu ağaçlar üzerine seçeceğiniz renkli süsler ile gösterişli bir yılbaşı ağacı elde edebilirsiniz. Dilerseniz ağacınıza sizin ve sevdiklerinizin resimlerini küçük mandallar ile asabilir ve led ışık ile süsleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli çam ağacı modelleri için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Her bütçeye uygun çam ağacı modelleri sitemizde mevcuttur.

Çam Ağacı
PYSL437999891
Adet
₺3.500,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR