Krom Balon

Balonlar, partilerin vazgeçilmez öğelerinden biridir. Rengarenk balonlarla partileriniz başka bir havaya karışıyor. Etkinliğinizin farklı ve değişik bir havada geçmesini istiyorsanız krom balon çeşitleri mor konfetili balon, gold konfetili ayaklı balon standı, yeşil krom balon zincir seti, Klasik balonlardan farklı olan bu balonlarla etkinliğinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Krom Balonun Farkı Nedir?

Krom balonun normal balonlardan birçok farkı bulunuyor. Öncelikli olarak balon üretilirken sıvı maddenin içerisine simli boyalar, özel maddeler ekleniyor. Sektörde bu balonlar mirror (ayna) balon olarak da anılıyorlar. Bunun sebebi çok parlak ve canlı bir yapıya sahip olmalarıdır. Normal balonlara oranla daha canlı ve parlak bir görünüme sahiptirler.

Krom Balonların Özellikleri Nelerdir?

Normal balonların bağlanmasında zorluk yaşanabilirken krom balon çeşitleri kolay bağlanıyor. Zamanla sertleşmiyor. Yüzeyi pürüzsüzdür. Hava teması ile oksitlenmiyor. Soğuk havalarda, iç mekan ortamlarda ayna özelliğini uzun süre koruyor. Güneşli, dış ortamda zamanla bu özelliğini kaybediyor. Krom balonların diğer özellikleri şöyledir; 1- 0 doğal geri dönüştürülebilir lateksten imal edilmiştir. Balonların içeriğinde kanserojen boya ve madde bulunmamaktadır. 2- Şişirildiğinde yaklaşık 30 cm ebadındadır. 3- Renk skalası geniştir. İstenirse karışık renkli olarak da sipariş verilebilir. 4- Balonları helyum gazıyla şişirdiğinizde uçan krom balon olarak kullanabilirsiniz. Normal nefesle veya pompayla şişirdiğinizde uçan krom balon özelliği bulunmuyor. Bu balonların en büyük özelliği helyumla şişirildiklerinde diğer balonlara göre havada kalma süreleri daha uzundur. Diğer balonlar ortalama 10 saat havada asılı kalırken, krom balonlar ortalama 24 saat havada kalabiliyorlar.

Krom Balon Siparişini Nasıl Verebilirsiniz?

Krom balonlar hakkında bilgi almak, ürünleri incelemek, sipariş vermek için partioutlet.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteye ücretsiz üye olduktan sonra balon çeşitleri kategorisinden siparişinizi verebilirsiniz. Krom balonlarda; gümüş, bakır, mavi, mor, yeşil, gold renk seçenekleri bulunuyor. Bu renk seçeneklerini bir arada sunan paketlerde de mevcuttur. Balonlar 10'arlı ve 50'şerli paketler halinde sunuluyor. 10'lu paketler 50TL, 50'li paketler 250 TL olarak satışı yapılıyor. Balonlar paketlerde inik vaziyette gönderiliyor. Balonların yapışmaması için pudralanıyorlar. Şişirmeden önce balonu temizlerseniz, parlaklığını gösterecektir. Sitede bütün işlemler 256 bit SSL ile korunuyor. Güvenli şekilde kredi kartı veya banka havalesini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR