18 Yaş Parti Malzemeleri

Doğum günleri kişilerin her sene kutlamaları gereken özel günlerden birisidir. Her yaşın ve her dönemin güzelliği farklıdır.

Her yeni dönem yeni beklentileri ve yeni hayalleri getirmektedir. Özellikle 18'li yaşların bitimi ile birlikte kişilerde yeni bir dönem başlamaktadır.

Bu nedenle pek çok kişi 18 yaş doğum günü özel ve anlamlı günlerden bir tanesi olmaktadır.

 18 Yaş Doğum Günü Partileri

 Yetişkinliğe geçiş günü olarak adlandırabileceğimiz 18 yaş doğum günü, şüphesiz herkes için özenilen günlerden bir tanesidir.

Her doğum gününün özel olmasının yanında bazı yaşları kutlamak çok daha önemlidir. 18 yaş bunlardan bir tanesidir.

18 yaşına girmiş olan birey artık reşit ve yetişkin bir birey olduğu için bu özel gün farklı konseptlerde kutlanabilir. Bunun için 18 yaş parti malzemeleri çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

 18 Yaş Doğum Günü Parti Malzemeleri

 18 yaş parti malzemeleri arasında pek çok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bunun için mutlaka alınması gereken parti malzemesi 18 yazılı balonlardır.

Puanlı balonların yanı sıra farklı balon seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

 18 yaş günü için mutlaka çok özel bir masa hazırlanmalıdır. Masanın partioutlet.com sitesinden masa örtülerini inceleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz konsepte ve zevkinize uygun masa örtüsü renklerinden faydalanabilirsiniz.

 Bunlar dışında misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecekler için farklı desenlerde bulunan tabakları tercih edebilirsiniz.

Konuşma balonları doğum günlerinin en önemli parti malzemelerindendir. Konuşma balonları ile birlikte 18 yaş partisi için hazırlanmış parti setlerini tercih edebilirsiniz.

18 Yaş Partisi
PYSL437446049
Adet
₺99,00 KDV Dahil
18 Yaş Partisi
PYSL437446061
Adet
₺89,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR