Happy Birthday Masa Konfetisi Gold
Happy Birthday Masa Konfetisi Gold
Happy Birthday Masa Konfetisi Gold
Happy Birthday Masa Konfetisi Gold

Altın Renkli Happy Birthday Masa Konfetisi (PYSL437440314)

0,00
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 163
:

Altın Renkli Happy Birthday Masa Konfetisi

Altın Renkli Happy Birthday Masa Konfetisi>

 

- Paket içerisinde 20 gr konfeti bulunmaktadır.

- Konfeti ölçüleri 4,5 cm çapında

- Konfeti parlak folyo malzemesinden üretilmiştir.

- Masa süslemelerinde kullanılabilir

- Balon süslemesinde kullanılabilir.

- Hediye kutularında kullanabilirsiniz.

Altın renkli konfetileri masa üzerine serpiştirerek kutlamalarınıza parlaklık katabilirsiniz. 

 

Masa Konfetileri

 Konfeti, düğünlerde, özel günlerde, asker uğurlamalarında, evlilik tekliflerinde sıkça kullanılmaktadır. Kutlamaları daha renkli hale getiren konfetiler, yanıcı ve yakıcı özelliğe de sahip değiller.

 Renkli Konfeti Seçenekleri

 Birbirinden farklı konfeti seçenekleri mevcuttur. Çünkü farklı kutlamalarda kullanılan bu ürünler, güne anlam katmak için üretiliyorlar. Kalpli, parlak, pembe, yıldızlı gibi birçok konfeti seçenekleri sunulmaktadır. Doğum günlerde ve özellikle de evlilik tekliflerinde sıkça kullanılan konfetiler artık her özel gün kutlamalarının vazgeçilmezidir. Kullanımı oldukça basit olan bu konfeti ürünlerinin seçenekleri de farklıdır. Masaya konulan konfetilerde yazı şeklinde modeller de bulunuyor.

 Özel günleri farklı kılan tercih edilen detaylardır. Asla unutulmayacak günler için her şey uyum içerisinde olmalı. En küçük detaylar bile genel ortamı değiştirebilir. Özellikle de rengarenk konfeti seçenekleri birbirinden parlak ve güzel.

 Parti Konfetileri

 Özel günler için yapılan hazırlıklar oldukça eğlenceli oluyor. Elbette ki, seçenekler arasında karar vermek bazen de zaman alabiliyor. Partiyi farklı kılan seçimlerdir. Dolayısı ile tercih edilen ürünler kaliteli, kullanışlı ve farklı olmalı. Partiler için sunulan konfetiler, özel günlerin daha da ön plana çıkmasını sağlayacak. Özellikle de parti konfeti seçenekleri ihtiyaca yönelik olarak sunuluyor.

 Cinsiyet partiler için artık konfetiler olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda doğum günlerinde ve evlilik tekliflerinde de konfetiler sıkça tercih ediliyor. Bundan dolayı birbirinden çeşitli parti konfeti ürünleri sunuluyor.

 Şık kutlamalar için hazırlanan konfetiler çarpıcı bir görüntü sunmaktadır. Balon konfetileri, masa konfetisi gibi çok özel seçenekler bulunuyor. Dekorasyona ciddi bir şıklık katacak parti konfeti ürünlerinde geniş seçenek yelpazesi sunuluyor.

 Özel Günleri Unutulmaz Kılan Ayrıntılar

 Parti hazırlıklarında her ayrıntı tam düşünülmelidir. Kullanılan her dekorasyon ürünü özel olmalı. Son dönemlerde sıkça konfeti tercih ediliyor. Evlilik tekliflerinde, cinsiyet belirleme partilerinde ve sürpriz doğum günlerinde paylayan konfeti seçenekleri bulunuyor. Patlayan konfetiler sayesinde unutulmaz anlar biriktirmek daha eğlenceli olacaktır.

 Patlayan konfetilerin kullanımı son derece kolay ve güvenilirdir. Şık partilere renk katmak için doğru seçimlerde bulunmak yeterlidir. Kalpli, renkli. Yazılı konfeti seçenekleri mevcuttur. Ürünlerde geniş seçenekler bulunuyor. Her özel güne uygun olarak konfeti sunuluyor. Parlak olan konfetiler dekorasyona da uyum sağlayacaktır.

 Rengarenk paylayan konfeti ürünlerine ulaşmak da bir o kadar kolay. Kınada, düğünde, doğum günlerinde kısacası her özel anda konfetiler renk katacaktır. Kullanımı da kolay olduğu için son dönemlerde her partinin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Patlayan konfetiler dekorasyona da uyum sağlayacaktır. Çok özel renklerde paylayan konfeti seçenekleri de ön plana çıkıyor. Gold, gümüş pembe, mavi gibi seçenekler bulunuyor.

 Masaya konulan, dekorasyon amaçlı renkli konfetiler üretilmektedir. Dekorasyona uygun olarak tercih edilen konfeti, görüntüyü ön plana çıkaracaktır. Partilerde küçük detaylar bütünü oluşturuyor. Dolayısı ile bu alanda geniş seçenekler sunulmaktadır. Yıldızlı, kalpli, yuvarlak, rengarenk konfetiler var. Bu detay özel günü rengarenk kılacaktır. Doğum günü, bebek partileri, evlilik teklifleri, kına gibi birçok özel gün hayatımızda kutlanmaktadır. Her yıl aynı dekorasyon yapmak istemeyenler için çok özel seçenekler var.

 Parti malzemeler kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. Konfetiler partinin konseptine uyum sağlamalı. Bazen dekorasyondaki çarpıcı ayrıntılar bütün olarak ön plana çıkıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR