Doğum Günü Parti Pipetleri

Son zamanlarda doğum günü partilerinde özellikle çocuklar için yapılan partilerde parti malzemeleri bir hayli fazladır. Bunlar içinde doğum günü pipetleri de yer alır.

Doğum Günü Pipet Modelleri

Doğum günü olacak kişinin kız ya da erkek olmasına göre değişmek ile birlikte doğum günlerinde parti malzemelerinin yanı sıra parti pipetleri de belirlenir. Kız çocuklarında genelde pembe tonlarında ve prenses ağırlıklı soft temalar kullanılır iken pipet modellerinde erkek çocuklarında genelde mavi tonları ve arabalar tema olarak kullanılan modellerdir. Bu bağlamda sitemizde birden fazla sayıda parti, kokteyl, baby shower ya da doğum günü parti pipetleri de yer almaktadır.

Yaşa Özel Parti Pipetleri

Kişilerin yaşlarına özel olarak parti pipetleri hazırlanmaktadır. 1 yaş olan erkek çocuklara ya da 1 yaş olan kız çocuklara özel parti pipetleri yapışmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak baby shower ve ya hoş geldin bebek kutlamaları için de değiştirilerek kullanıma uygun olan pipetlerdir. Sitemizde yayınlanan ve de satışa sunulan tüm doğum günü pipetleri, doğum günü süsleri ya da parti malzemeleri kendi atölyemizde tasarlanmakta ve de üretilmektedir. Genel olarak yaşa özel tasarlanan 1 yaş parti pipetleri aileler için özel olmaktadır. Çünkü aileler çocuklarının ilk yaşlarını her zaman en iyi şekilde kutlamak, en iyi şekilde süslemek ve de en iyi şekilde fotoğraflamak isterler

Doğum Günü Pipetlerinin Fiyatları

Doğum günü pipetlerinin fiyatları modelden modele göre değişiklikler göstermektedir. Renkli kullan at pipet modelleri meyveli pipet, renkli kıvrık pipet çok şık ve de göz alıcı davet sofrası ya da doğum günleri için çok idealdir. Uyumlu masa örtünüz ile parti malzemeleri ve doğum günü pipetleri masanıza yenilikler katacaktır. Sitemizde pek çok sayıda parti malzemesi yer almakta olup bunlardan bazıları; çatal, kaşık, bıçak seti, doğum günü afişleri, doğum günü bardakları, doğum günü pipetleri ve de masa süsleri ile beraber şık görünüm elde edebilmek mümkün olur. Doğum günü parti pipetleri renklerine ve ya desenlerine göre fiyatları da değişiklikler göstermektedir. Bu ürünlerin hepsi birbirinden farklı olmakta ve çocukların cinsiyetine göre de fiyatları değişiklikler göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR