Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon
Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon
Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon
Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon
Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon

Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon (PYSL437999284)

0,00
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 50
:
Kral Tacı Rose Gold Renkli Folyo Balon>

 

- Paket içerisinde 1 adet kral tacı folyo balon bulunmaktadır.

- Ürün ölçüleri; yatay 45 cm x dikey 45 cm

- Paketli sönük halde gönderilmektedir.

- Helyum gazı ile uçan balon kullanımına uygundur.

- Folyo balonlarınızın havası indikten sonra tekrardan şişirebilme özelliği mevcuttur.

- Pipet veya balon pompası ile şişirebilirsiniz.

- İhtiyacınız olabilecek ürünler;

Balon Yapıştırma Bandı

Balon Pompası

Balon Aksesuarları

 

Folyo Balon Nasıl Şişirilir ?

 

 

 

Kral Tacı Folyo Balon

 

Son yıllarda parti organizasyon ve özel gün organizasyonlarında sıklıkla mekanı güzelleştirmek için balon tercih edilmektedir. Balonlar eskiden beri insanın mutluluğunu sembolize eden materyaller arasında bulunmaktadır. Bu nedenle birçok insan özel günlerinde çeşitli renkte ve şekilde balon kullanarak mekanları süslemeye tercih etmektedir.

 

 Karakterli folyo balon üretimi ve satışı yapan partioutlet markası her çeşit balona ulaşmayı ve karakterli balon seçimini müşterilerine sunmaktadır. Karakterli balon çoğunlukla çizgi film karakterlerinden esinlenilerek imal edilen özellikle çocuklar için doğum günü ve özel günlerde kullanılan balon çeşitlerindendir.

 

 Karakterli Folyo Balon Çeşitleri

 

 Son yıllarda oldukça ilgi gören ve her türden figürü balon ile şekillendirilerek kullanılan karakterli balon çeşitleri çizgi film karakterlerinin yanında özel hayvan figürleri ile de üretilen balonları oluşturmaktadır.

 Karakterli balon çeşitleri arasında unicorn temalı balonlar, dinozor temalı balonlar, uzay temalı balonlar ile tüm çizgi film karakterlerinin balonları, kamyon ve diğer araçlar temalı balonlar yer almaktadır.

 Balon çeşitleri arasında özellikle mekanları süslemek ve özel günlerin anlam ve önemini ifade etmek için ise şekilli balon çeşitleri tercih edilmektedir.

 

 Her türden şekilli balon çeşitleri üretildiği gibi özellikle rakamlar ve harflerin oluşturduğu çeşitler özel günlerde daha çok tercih edilmektedir. Doğum günü, nişan, kutlama ve diğer tüm özel günler için farklı bir ambiyans yakalamak için süsleme yapıldığında rakamlar veya isimlerin baş harflerinin yer aldığı balonlar tercih edilmektedir.

 

 Partioutlet markası şekilli balon türlerinin arasında parlak ve ortamın ışıklandırılmasını etkileyen malzemelerden yapılmış folyo balon çeşitlerini de müşterilerine sunmaktadır. Balon çeşitlerinin malzeme olarak parlak olmasını da ifade eden folyo balon türü özellikle parlak olması nedeniyle tüm özel günlerde kullanılabilmektedir.

 

 Balon Çeşitleri

 

 Ayaklı balon setleri, konfetili balon, düz renk balonlar, folyo balon çeşitleri ile zincir balon çeşitleri ile müşterilerin tüm özel gün konseptleri için gerekli balon çeşitleri partioutlet adresinde yer almaktadır.

 

 Özel Günlerde Tüm Parti Malzemeleri

 

 Partioutlet markasında özel günlerde balon çeşitlerinin yanında tüm parti malzemelerini ve kullan at malzemeleri ile tüm organizasyon için gerekli malzemeleri de bulunmaktadır.

 

 Partioutlet Markasının Özellikleri

 

 Partioutlet markası süsleme için gerekli olan tüm balon çeşitlerini uygun fiyata ve yüksek kalitede müşterilerine kolaylıkla alışveriş imkanı ile sunmaktadır. Balon türlerinin hepsine ulaşım imkanı sunmasının yanında konsept çeşitlerine göre geniş seçenek olanağı sunması sayesinde her çeşit balon türüne yer vermektedir.

 

 

 Karakterli balon çeşitlerinin yanında özel günler için gerekli olan tüm balon çeşitlerini de uygun fiyat avantajı ile partioutlet adresinden bulmak mümkündür. Partioutlet markası ürünlerinde kullanmış olduğu malzemeler içinde sağlığa önem verdiği için yüksek standartlarda kalite ile balon çeşitlerine yer vermektedir. Müşterilerin memnuniyetini esas almanın yanında her özel günde akıllarda kalıcı bir süsleme yapmayı ve kişiye özel balon süslemeleri kullanmayı sağlamaktadır.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR