Balon Standı 7 Ayaklı
Balon Standı 7 Ayaklı
Balon Standı Kurulumu
Balon Standı Nasıl Kurulur ?
Ayaklı Balon Standı

Ayaklı Balon Standı 7'li (PYSL437441579)

5,00
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 399
:

Ayaklı Balon Standı 7'li

Balon Standı

 

>

- 7 adet 40 cm çubuk

- 3 adet 20 cm çubuk

- 1 adet 20 cm çubuk

- 7 adet çubuk başlıkları

- 4 adet 5 cm çubuk birleştirme aparatı

- 1 adet 17.5 cm şapında çubukların takılacağı tabak

- Üretim yeri : Türkiye

- Pratik bir şekilde tüm organizasyonlarınızda, doğum günü ve partilerinizde mekan ve masa süslemelerinde kullanılır.

 

Balon Standı

Özel günlerde ya da mekan süslemesi için kullanılan tutuculara balon standı denir. Normla hava ile şişirilen ve uçan balon standı olarak bilinen bu mekanizmaya yerleştirilir. Balon standı çubuk yardımı ile ayakta dik bir şekilde durur. Ayaklı balon standı süslemeler için oldukça önemli bir üründür.

 

 Bu yazımızda ayaklı balon, balon standı hakkında bilgi vereceğiz. Ne işe yarar, nasıl kurulur, nerelerde kullanılır detayları yazımızda yer almaktadır. Ayaklı balon siparişi veren çok sayıda kullanıcı mevcuttur. Bu yüzden ürünü almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir. Aynı zamanda ürünlerimiz hakkında bilgiler alabilir.

 

 Balon Standı Nasıl Kurulum Yapılır?

 

 Satın alınan balon standı aparatın üzerinde 7 adet balon koyulacak yer vardır. Bunları paketten çıkan çubukları istediğiniz kadar uzatıp birleştirebilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz çubuklar ile stant meydana gelir. Kolaylıkla hazırlanan bu ürün oldukça kullanışlıdır. Kurulumu ise çok basittir. Kurulum yapabilmek için bir kaç dakika uğraşmak yeterli olacaktır. Daha sonra balon pompası satın alarak  seçmiş olduğunuz balonları şişirip üzerine takabilirsiniz. Ayaklı balon standı görsel anlamda şık bir görünüme sahiptir.

 

 Balon Standı Ne İşe Yarar?

 

 Balon standları doğum günü, söz, nişan, yılbaşı partileri, cadılar bayramı gibi özel günlerde mekan süslemesi için var olan üründür. Çok fazla çeşidi olan renkli ve görselleri öne çıkaran bir parçadır. Özellikle organizasyon şirketleri tarafından satın alınan bir üründür. Balonlar çok dikkat çekici olduğu için süsleme alanında bu stantlar hep yer alır. balonları dik bir şekilde ayakta tutmaya yarayan stantlar balonları uzun süre havada tutar.

 

 Balon Stantları Nerelerde Kullanılır?

 

 Balon standı kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanım alanı, kullanılan yerler ve faydası çok olan bu stantlar sayesinde organizasyon süslemeleri daha kolaydır. Kullanım kolaylığı ile pek çok alanda tercih edilmemektedir. Ayaklı balon standı kullanılan yerler şöyledir;

 

 1- Doğum günü partilerinde,

 2- Yılbaşı organizasyonlarında,

 3- Baby shower partilerinde,

 4- Düğünlerde,

 5- Nişan ve söz kutlamalarında,

 6- Hastane odalarında süsleme için,

 7- Sünnet düğünü organizasyonu için

 8- Yeni doğum yapmış kadınlar ve bebek odaları için balon standı süslemesi yapılabilir ve

 9- Diğer tüm kutlama ve organizasyonlar için kullanıma uygundur.

 

 Balon Stantlarını Nerelerde Kullanabilirim?

 

 Balon stantlarını kullanabileceğimiz pek çok alan vardır. Bu alanları kullanarak güzel mekanlar elde edebiliriz. Sizde istediğiniz alanları süslemek, görsel anlamda şık bir yer haline getirmek isterseniz tercih edebilirsiniz. Stantları kullanabileceğimiz alanlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 

 1- 7'li balon standı masa üzerine veya masa kenarlarına konularak dekor yapılabilir.

 2- Partilerde kapı girişlerine karşılıklı olarak balon stantları koyarak süsleme yapılabilir.

 3- Hastane odalarında yatak başlarına balonlar konularak oda süslemesi yapılabilir.

 4 - Sünnet organizasyonlarında sünnet yatağı başlarına balon standı konularak süsleme yapılır. Balonlar konuldukları mekanları süsleyerek eğlenceli hale getirecektir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR