Şeffaf Karışık Konfetili Balon 10 Adet
Şeffaf Karışık Konfetili Balon 10 Adet
Şeffaf Karışık Konfetili Balon 10 Adet
Şeffaf Karışık Konfetili Balon 10 Adet

Şeffaf Karışık Konfetili Balon 10 Adet (PYSL437439851)

5,00
Fiyat : ₺39,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 73
:

Karışık Renkli Şeffaf Konfetili Balon

 

Paket İçerisinde;

 

- 10 Adet şeffaf balon gönderilmektedir.

- 1 paket 20 gr karışık renkli balon konfetisi bulunmaktadır.

- Helyum ve normal hava ile şişirmeye uygundur.

- Balonlar tarafınıza paketli ve sönük halde gönderilmektedir.

- Boyutlar; 12'inç 30 cm

- Malzeme; doğal kauçuk lateksten yapılmıştır.

- Balon yapıştırma bandı

- Balon Pompası

- Balon Aksesuarları

 

Lütfen dikkat:
3 yaşından küçük çocuklar, sönen veya patlayan balonlar nedeniyle boğulabilir. Her zaman yetişkin gözetimi gereklidir. Şişirilmemiş balonları çocuklardan uzak tutun. Balonları gözlerinizden güvenli bir mesafede tutun. Şişirmek için daima bir balon pompası kullanın.

 

Konfetili Balon

Balon, küçükten büyüye herkesin en sevdiği süs eşyalardan biridir. Özellikle son zamanlarda adı fazlaca duyulan konfetili balon içerisinde bulundurduğu süsler sayesinde oldukça dikkat çekmektedir. Kullanılan platform ara evlere arabalara ve bunun gibi birçok yere balon süslemektedir.

 

 Balonlar genellikle şeffaf balon içerisinde konfeti eklenerek kullanılmakta olan konfeti balon diye geçmektedir. Bu sayede şişirilerek kullanılan balonlar, oldukça gösterişli ve dikkat çekicidir. Son zamanlarda en çok kullanılan trend ürün haline gelmiştir. Bu sayede sade bile olsa oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. Bu balonlar aynı zamanda birbirlerine zincir yoluyla da bağlanarak bir parçayı süslenebilmektedir.

 

 Konfetili Balon Çeşitleri Nelerdir?

 

 Bu balonların, çeşitleri oldukça farklılık göstermektedir. Bazen düz renk olarak kullanılan konfeti balon bazen de birçok rengin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Bu tamamen kullanılacağı yere göre değişmektedir. Konseptlerde kullanılan konfeti balonlar seçim yapma konusunda insanları zorlamaktadır.

 

 Kişiler hangi konsepte hangi renk konfetili balon kullanacağına karar verememektedir. Ancak bu balonların renkleri çok fazla çeşitlilik gösterdiği için rahatlıkla birçok renkte kullanılabilmektedir. Bu balonların fazla çeşitli olmasının en büyük sebebi kullanılan ürünlerin kalitesidir. Diğer balonların aksine daha canlı ve daha süslü durmaktadır.

 

 Neden Konfetili Balonlar Tercih Edilmektedir?

 

 Balonların, en çok tercih edilmesinin sebebi içerisine konulan konfetilerdir. Balonlar içlerindeki renkli konfetiler sayesinde daha güzel bir görüntü sağlamaktadır. Önce kullanılan konfetili balon insanlardan tam not almaktadır. Balon çeşitleri büyüklerine ve içeriklerine göre değişim göstermektedir. Bazı balonlar, çok büyük olurken bazı balonlar daha küçük olmaktadır. Tamamen kullanılacağı yere ve büyüklere göre değişim gösterir. Konsepti balonlara ne kadar bir yer ayrılmışsa o şekilde kullanılmaktadır. Kullanılan bu balonlar sayesinde hoş görüntüler elde edilmektedir.

 

 Konfetili Balonlar Nerelerde Kullanılmaktadır?

 

 Fazlaca trend olan, bu balonlar her kutlamada her organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Özellikle doğum günleri, partiler, yılbaşları, özel günde konfeti balon organizasyon içerisinde dahil edilmektedir. Bu balonların içerisine konulan renkli süsler balonlar, patlasalar bile güzel bir görüntü sağlamaktadır. Kullanılan bu balonlar şeffaf daha renkli ve buna benzer renk çeşitlerinden oluşmaktadır. Günümüzde fazlaca yaygınlaşan bu balonlar kullanılmaya devam etmektedir.

 

 Konfetili Balonlar Fiyat Farkı Gösterir mi?

 

 Bu balonlarda her bütçeye uygun olmak üzere mevcuttur. İşler istekleri doğrultusunda istedikleri balonları rahatlıkla satın alabilmektedir. Balonları fiyatları boyutlarına ve renklerine göre değişim göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun olan bu balonlar fazlasıyla tercih edilmektedir. Bundan dolayı konfeti balon insanlar için organizasyonlarda vazgeçilmez balonlar arasında yer almaktadır. Birçok alanda çeşitli organizasyonlarda kullanılan bu balonlar her anlamda uyum sağlamaktadır.

 

 Konfeti Balonu Şişirmek Kolay mı?

 

 Özel makineler, sayesinde çok kolay bir şekilde şişirilebilmektedir. Şişirilmiş bu balonlar kullanılmak istenilen yere konulup süslemektedir. Oldukça basit bir işlemle şişirilen balonlar kişileri yormadan halledilmektedir. Her türlü süslenecek yerde kullanılan bu konfetili balon çeşitleri yaygınlaşarak ortamları süslemeye devam etmektedir.

 

Benzer Ürünler