Konfetili Balon Modelleri

on yıllarda hazırlanan partilerde tercih edilen pek çok balon modelleri bulunmaktadır. Bu balonlar hazırladığınız partilere büyük eğlence katmaktadır karakterli folyo balon, kalpli folyo balon, ve baskılı şekillerde yer almaktadır. Özellikle son yıllarda en çok tercih edilen balon çeşidi ise konfetili uçan balon modelleridir.

Konfetili Balon Nedir?

Özellikle konfetili balonlar günümüzün en trend ürünlerinden olmaktadır. Son derece şık ve sade olmasının yanı sıra şeffaf balonlardan yapılması süslemeye de uygun olmaktadır. Bu balonlar çeşitli kağıtların eklenmesi ile farklılaştırılabilir oluşu da popüler hale getirmiştir. Konfetilerin şeffaf balona doldurulması ile yapılan uygulamalarda, balonların içindeki parçaların balonun tüm yüzeyine yapışmasını sağlamaktadır. Şeffaf balonların farklı şekillerde gold balon konfetisi, gümüş balon konfetisi, pembe balon konfetisi, ile doldurulması sonucu oluşan konfetili balon oldukça sevilen ürünlerden olmaktadır. Partiotlet.com sitesinde balon çeşitleri kategorisinde yer alan bu balonları partileriniz için tercih edebilirsiniz

Konfetili Uçan Balon Modelleri

Konfetili uçan balon modelleri arasında en sık tercih edilen model şeffaf balonlardır. Hazırladığınız organizasyonlarda veya partilerde kullanılabilir. Alternatif renklerde üretilmiş olması sebebiyle planlanan konseptlere de kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Doğum günü veya özel günlerde yapılan süslemelerde veya düğün organizasyonlarında görsel sunumu zenginleştirecek trend ürünler konfeti uçan balonlardır. Partioutlet.com sitesinde farklı renklerde pek çok konfeti balonlar yer almaktadır. Paket içerisinde adet şeffaf balon ve konfetiler bulunmaktadır. Bu balonlar balon pompası ile şişirilebilir. Bunun yanında helyum gazı ile de şişirmek mümkündür. Helyum gazı ile şişirerek bu balonları konfetili uçan balon şeklinde de kullanılabilir.

Konfetili Balon Modelleri Nelerdir?

Konfeti balonlar genellikle şeffaf renklerde olmaktadır. Farklı renklerde pek çok şeffaf konfeti balonlar bulunmaktadır. Bunlar yanında mavi, sarı, lacivert, gümüş, fuşya, mor konfeti balonları da yer almaktadır. Balon konfetilerini balona yapıştırmak için birkaç malzeme gereklidir. Bunlar bal, su, jöle gibi malzemelerdir. Bu malzemeler yaklaşık iki damla kadar balon içerisine atılır ve balonun her tarafına yayılması gerekir. Daha sonra konfetiler balonların içerisine doldurulur ve basınçlı hava veya helyum gazı ile şişirilir. Konfetilerin balona yayılması için hafifçe sallanması gerekir. Parti sonrasında balonları patlatarak konfetilerin her yere dağılmasını sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR