Krom Sosis Balon 50 Adet
Krom Sosis Balon 50 Adet
Krom Balon Sosis Balon 50 Adet
Krom Balon Sosis Balon 50 Adet
Krom Sosis Balon 50 Adet

Krom Sosis Balon 50 Adet (PYSL437442553)

0,00
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 99

Karışık Renkli Sosis Krom Balon 

- Paket içerisinde 50 adet sosis krom balon gönderilmektedir.

- Sosis balonların sönük hali 30cm şişmiş boyutu ise 1 metredir.

- Sosis balonlar ile hayvan figürleri, araba, yıldız,gibi bir çok benzeri figürleri elde edebilirsiniz.

- Sosis balonları şişirmek için balon pompası satın alabilirsiniz.

- Balonlar paketli sönük halde gönderilmektedir.

Renkli Sosis Krom Balon

Balonlar, özellikle süslenen yerlerde en çok gözlü olan süslerdir. Bu süsleri bakıldığı zaman karışık renkli krom balon çok dikkat çekmektedir. Bunun yanında sadece krom balon oldukça parlak görüntüsüyle süslenin ortamı muhteşem bir şekilde yapmaktadır. Günümüzde organizasyonlar büyük önem taşımaktadır. Ondan dolayı özellikle pastel ve metallik balonlardan daha parlak yüzey sahip olan balon türleri krom balonlardır. Bu tür nerelerde olursa olsun parlak sosis balon niteliği taşımaktadır. Özellikle eğlence yerlerinde açılışlarda çok fazla tercih edilmektedir. Birbirinden çeşitli renkleri mevcut olan bu balonların en çok karışık rengi tercih edilmektedir. 

 

 Krom Balonların Üretiminde Hangi Hammaddeler Kullanılmaktadır?

 

 Bu balonların üretiminde, genellikle sıvı bir ham maddeye ihtiyaç duyulmaktadır. Üretim aşamasından sonra bu balonlar olacak şekilde boyalarla boyanarak elde edilmektedir. Bundan dolayı krom balon oldukça şatafatlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Bu balonlar özellikle pastel ve metalik balonlara göre daha çok göz almaktadır. Bu balonlar parlak balon adı altında geçmektedir. Bundan dolayı da yıldönümlerinde, doğum günlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Balonlar süs için görsel şölen yaratmaktadır. Özelde seçilen karışık renkli krom balonlar ise ortamı ışıl ışıl parlatmaktadır.

 

 Krom Balonların Çeşitleri Var mı?

 

 Bu balonlar birçok renk çeşidinden oluşmaktadır. Ama özellikle krom balon tercih edilecekse karışık olan rengi daha çok tercih edilir. Her yer uyum sağlayan bu renk oluşturduğu parlak balon görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Nişanlarda bile bu balonlar tercih edilir. Günümüzde artık organizasyonların süs için kullanıldığı eşyaların çevresine bile krom balonlar yerleştirilmektedir. Bu sayede daha çok göz önünde bulunan eşyalar misafirler ile buluşmaktadır. Bu balonlar boyut olarak farklı boyutlarda yer almaktadır.  Kişilerin süsleyici yere göre boyutlar ayarlanarak üstlenmektedir. Aynı şekilde birçok renkten oluşarak ortamı daha güzel bir hale sokmaktadır.

 

 Krom Balon Neden Tercih Edilir?

 

 Diğer balonlara göre daha gösterişli ve parlak olduğu için bu balonlar daha çok kullanılmaktadır. Süs için krom balon simli detayları ile ortama güzel bir hava katmaktadır. Bundan dolayı yapılan etkinliklerde genellikle bu balonlar tercih edilir. Aynı zamanda bu balonların parlak olan olması artı bir nitelik kazandırmaktadır. Tercih edilen bu balonlar pastel veya metalik balonlardan oldukça parlak bir yüzeye sahip olduğu için daha çok tercih de ön planda tutulmaktadır. Bu balonlar kimi zaman tek başlarına kimi zaman ise birden çok balonu birleşimi ile oluşmaktadır. Süslenen yerlere göre kullanım şekilleri değişmektedir. dilerseniz balon yapıştırma bandı satın alarak uçan balon görünümü elde edebilirsiniz. Oldukça parlak olan bu görüntüsüyle aydınlık saçmaktadır. 

 

 Krom Balon Çeşitleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

 

 Bu balon çeşitleri genellikle törenlerde, nişan organizasyonlarında, doğum günü kutlamalarında, yıldönümü kutlamalarında fazlaca gözümüze çarpmaktadır. Özellikle bu tarz yerlerde daha fazla tercih edilen balonlar parlak olması nedeniyle de dikkat çekmektedir. Bu tarz kutlamalar daha görkemli olduğu için simli ve kendini gösteren balonlar burada kullanılmaktadır.