Beyaz Gümüş Yazılı Bride To Be Kuşak
Beyaz Gümüş Yazılı Bride To Be Kuşak
Beyaz Gümüş Yazılı Bride To Be Kuşak

Beyaz Gümüş Yazılı Bride To Be Kuşak (PYSL437438999)

0,00
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 94
:

Beyaz Gümüş Yazılı Bride To Be Kuşak

 

- Paket içerisinde 1 adet gönderilmektedir.

- İki uç kısmı dikilmiş olarak gönderilmektedir.

- Ürün ölçüleri; 80 x 80 cm ölçülerindedir.

- Kuşak kaliteli saten malzemesinden üretilmiştir.

 

Kuşak

 

Ülkemizde ve global dünyada büyük bir ilgiye sahip olan parti ve doğum günü kutlamaları artmış ve yaygınlaşmıştır. Sayamayacağımız derecede parti süsler, malzemeleri ve aksesuarları çıkmış ve piyasaya sürülmüştür.

 

 Bunlardan bir tanesi olan kuşak bireylerin taraflarını gösteren, son derecede ilgi çekici malzemedir. Kuşaklar son zamanlarda partilerde sıklıkla gördüğümüz güzel ve ilgi çekici aksesuarları ve süsleridir.

 

 Aksesuar olarak tercih edilen parti kuşakları bireylerin ilgisini ve dikkatini oldukça çekmiş bulunmaktadır. Parti süsü ve aksesuar olan kuşaklar doğum günü kuşakları  evlilik kuşakları, özel gün kuşakları olarak birçok kategoriye ayrılırlar. Bunların içerikleri ise şöyledir:

 

 Parti Malzemesi Olan Kuşaklar: Parti malzemesi olan kuşaklar diye adlandırdığımız parti kuşakları bireyin ya da ekiplerin düzenlemiş olduğu partilerde takınılan süsü ifade eder.

 

 Doğum Günü Kuşakları: Bireyin doğmuş olduğu günde ona özel olarak hazırlanan, malzemedir. Bireyin doğum gününde bireyi öne çıkaracak nitelikte hazırlanan doğum günü kuşakları bireyi toplumda fark edilir ve dikkat çekici yapar.

 

 Evlilik Kuşakları: Hem kadına hem erkeğe hem de bekar olan çevreye özenle hazırlanan aksesuardır.

 

 Özel gün Kuşakları: Romantik bir yemek de yahut bireyin tercih ettiği konseptte hazırlanan kuşaklardır. Birey burada istediğini parti malzemeleri hazırlayan ekibe anlatır onlar da bireyin özel ve hususi olan bu isteğini hazırlamaya koyulurlar.

 

 Partioutlet.com sitesi bu kuşakların bolca çeşit ve rengi bulunduğu bir sitedir. Yukarıda sayılmış olunan özelliklere sahip kuşak yer almakta ve müşteriye sunulmaktadır.

 

 Hem fiyat hem seçenek olarak parti kuşakları ve daha birçok çeşit olarak müşteriyi tatmin edecek düzeyde satışa konulmuştur. Parti kuşağı yanında doğum günü kuşakları da sitede ilgi çekici diğer bir çeşittir.

 

 Kuşakların Sağladığı Faydalar

 

-Kuşaklar doğum günlerinde cinsiyeti belirlemeye yardımcı olur.

 

-Üzerindeki yazılar sebebiyle dikkat çekici süs olarak adlandırılır.

 

-Partilere, özel gün ve gecelerde bireyler tarafından beğeni toplar.

 

-Birbirinden farklı yazı ve renklerle kapsam bakımından çeşitlilik arz eder.

 

-Bireysel ve toplumsal olarak partilerin gözdesidir.

 

-Kız, erkek, çocuk, evli, bekar demeden bütün bireylere ait kuşak hazırlanmıştır.

 

 

 Kuşakların Özellikleri ve Kullanım Alanları

 

 Kuşaklar birbirinden farklı malzemelerle beraber kullanılır. Gümüş, bronz, altın, istenilen renklerde kuşaklar hazırlanır. Kuşaklar balonların yanında, bireylerin üstünde, dekorasyon ve daha birçok mekanda ve yerde süs olarak kullanılmaktadır. Bir sürü kategoride kuşak hazırlanır ve satışa konulur. Bunlar içerisinde sayabileceğimiz farklı konseptler vardır.

 

 Pati ve Kuşak Konsept Çeşitleri

 

 -Cadılar bayramı konsepti

 -Doğum günü konsepti

 -Evlilik Yıl Dönümü konsepti

 -Evlenme Teklifi konsepti

 -Söz- Nişan Konsepti

 -Yılbaşı konsepti

 -Yeni doğum konsepti

 -Cinsiyet partisi konsepti

 -Evlilik konseptleri

 -Bekarlık konseptleri

 -Dini bayram konseptleri (Ramazan Bayramı)

 -23 Nisan çocuk bayramı konsepti

 -Paskalya bayramı

 

 Kuşakların Öne Çıkan Özellikleri

 

 Kuşaklar düzenlenen partilerde, özel gün ve gecelerde büyük ve üzerinde isim, etiket yazması bu aksesuarın öne çıkan özelliğidir. Uzaktan da fark edilecek renkte ve büyüklükte olma vasfı bireyin fark etmesine yardımcı olarak kuşakları tercih sebebi kılan özelliktir.

 

 Kuşaklar Kalite ve Sağlamlık Olarak Nasıldır?

 

 Kuşaklar kaliteli-kalitesiz olarak ikiye ayrılır. Parti gündüz başlayıp gece devam eden sosyal bir aktivite olduğu için kuşakları burada kaliteli seçilmesi oldukça önemlidir. Zira kaliteli ve maliyeti düşük bir kuşak anında yırtılabilme özelliğine sahip olup, parti sahibini aksesuar ve süs malzemesi olarak yarım bırakabilir.

 

 

 

 

 Birçok özelliği ve konsepti olan bu aksesuarın yeri global olarak ülkelerce tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Her geçen gün daha da artan parti süsleri topluma düzenleyeceği parti vb. alanlarda büyük bir kolaylık sağlamış bulunmaktadır.

Benzer Ürünler