Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti
Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti

Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti (PYSL437440729)

5,00
Fiyat : ₺314,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 98

Renkli Soft Renk Zincir Balon Seti 5 Metre

 

- Paket İçerisinde;

- Zincir balon kemeri 5 metre.

- Balon pompası 1 adet

- 4 Renkten oluşan 120 adet 12’ inç soft lateks balon 

- Şeffaf Balon 10 Adet

-1 Paket Gold Balon Konfetisi 20 Gr Gönderilmektedir.

 

Zincir Balon Aparatı Nasıl Kullanılır ?

 

 

Zincir Balon

Günlük hayatımızda özel günlerde kullanılan dekoratif ürünler düğünde, nişanda ve doğum günlünde son derece şık ve gösterişli bir görünüm kazandırmaktadır. Özel günlerinizde en çok kullanılan dekoratif malzeme balonlar olmaktadır. Bu anlamda balonlarda tasarlanan birçok farklı seçenekler ile her kullanıcı istediği kalitede veya şekilde ürünü kolaylıkla temin etmektedir. Balonlar güncel hayatımızda yeni görselleri ile düğün veya nişan buna benzer birçok özel günde yerini almaktadır. Alternatif modeller arasında olan zincir balon hem modern bir görünüm sağlar hem de göz alıcı bir şıklığa sahip olur.

 

 Zincir Balonların Özel Günlerdeki Yeri

 

 Günümüzde tüm markaların her özel güne uygun olarak hazırladığı ve son dönemde birçok kullanıcının ilk tercihi olan zincir balon  şık görünümü ile çocuklarınızın doğum günlerinde, özel günlerde farklı renk ve desen özellikleri ile size eşlik etmektedir. Satın almış olduğunuz balonların yapım aşaması da son derece kolaydır. Ürünün yanında zincir balon aparatı yer almaktadır. Bu şekilde çok kolay tasarlanan ürünler yapmak son derece kolay olacaktır. Zincir balonların kaliteli yapıları özel günlerde kullanım için son derece uygundur. Özel günlerinizde en çok tercih edilen ürün olan zincir balon farklı seçenekleri ve tasarımları ile zevkinize uygun şekillerde satışa sunulmaktadır.

 

 Zincir Balonu Seçimi

 

 Balon zinciri her özel günde yerini alan yapısıyla tüm dünyada ilgi ve zevk ile tercih edilmektedir. Zincir balonu seçerken yapacak olduğunuz etkinliğe uygun bir şekilde alternatiflere yönelebilirsiniz. Birçok farklı markaların üretmiş olduğu farklı ürün dekorasyonları ile çok fazla seçenek sunulmaktadır. Bu anlamda zincir balon yapmış olduğunuz davetinize uyumlu olmalıdır. Ortaya çıkacak olan görsellikte zincir balon aparatı çok büyük bir role sahip olmaktadır. Bu konuda ortaya çıkacak olan görünüm için uyum yakalamak renk veya tasarım açısından birbirine uygun olan alternatifleri seçmek son derece önemlidir.

 

 Zincir Balon Modelleri

 

 Genelde kendi zevkinize uygun olacak şekilde düzenleyeceğiniz partilerde zincir balonu çok farklı çeşitleri ile renk olarak size uygun tasarımı sağlamaktadır. Bu konuda zincir balon yapacağınız zaman balonlar ürünlerin kullanacağı ortama göre değişiklikler göstermektedir. Parti yapacağınız alan küçük ize daha az sayıda balonu zincir balon aparatı ile kolayca yapabilirsiniz. Aynı şekilde büyük ve geniş bir alanda yapacağınız zaman da daha fazla balona sahip olmanız gerekmektedir.

 

 Çocuklarınızın doğum günlerinde tasarlanan modellerde renk seçimi çocuğunuz tarafından belirlenebilir. Canlı renkler doğum gününü daha hareketli hale getirmektedir. Bunların yanında süper kahramanlı veya figürlü modellerde çok şık ve şirin bir görüntü sağlamaktadır. Balonların birleşmesi ile oluşan zincir balon çocuklarınız için de bir zarar teşkil etmez. Zincir balonlar son derece şık ve gösterişli modelleri ile düzenlemiş olduğunuz partilerin veya özel günlerin vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Seçimlerinize ve zevklerinize uygun modelleri ile harika bir gün geçirmenizi sağlar.

 

Balon Standı Ne İşe Yarar?

 

 Balon standları doğum günü, söz, nişan, yılbaşı partileri, cadılar bayramı gibi özel günlerde mekan süslemesi için var olan üründür. Çok fazla çeşidi olan renkli ve görselleri öne çıkaran bir parçadır. Özellikle organizasyon şirketleri tarafından satın alınan bir üründür. Balonlar çok dikkat çekici olduğu için süsleme alanında bu stantlar hep yer alır. balonları dik bir şekilde ayakta tutmaya yarayan stantlar balonları uzun süre havada tutar.

 

 Balon Stantları Nerelerde Kullanılır?

 

 Balon standı kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanım alanı, kullanılan yerler ve faydası çok olan bu stantlar sayesinde organizasyon süslemeleri daha kolaydır. Kullanım kolaylığı ile pek çok alanda tercih edilmemektedir. Ayaklı balon standı kullanılan yerler şöyledir;

 

 1- Doğum günü partilerinde,

 2- Yılbaşı organizasyonlarında,

 3- Baby shower partilerinde,

 4- Düğünlerde,

 5- Nişan ve söz kutlamalarında,

 6- Hastane odalarında süsleme için,

 8- Yeni doğum yapmış kadınlar ve bebek odaları için balon standı süslemesi yapılabilir ve

 9- Diğer tüm kutlama ve organizasyonlar için kullanıma uygundur.

 

 Balon Stantlarını Nerelerde Kullanabilirim?

 

 Balon stantlarını kullanabileceğimiz pek çok alan vardır. Bu alanları kullanarak güzel mekanlar elde edebiliriz. Sizde istediğiniz alanları süslemek, görsel anlamda şık bir yer haline getirmek isterseniz tercih edebilirsiniz. Stantları kullanabileceğimiz alanlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 

 1- 7'li balon standı masa üzerine veya masa kenarlarına konularak dekor yapılabilir.

 2- Partilerde kapı girişlerine karşılıklı olarak balon stantları koyarak süsleme yapılabilir.

 3- Hastane odalarında yatak başlarına balonlar konularak oda süslemesi yapılabilir.