Puantiyeli Balon Pembe
Puantiyeli Balon Pembe
Puantiyeli Balon Pembe

Puantiyeli Balon Pembe (PYSL437442820)

0,00
Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 121

Puantiyeli Folyo Balon Pembe

 

- Paket içerisinde 1 adet pembe puanlı folyo balon bulunmaktadır.

- Ölçüleri 45 x 45 cm

- Helyum gazına ile uçan balon kullanımına uygundur.

- Balonlar tarafınıza şişirilmemiş paketli olarak gönderilecektir.

- Balon pompası ile şişirip balon yapıştırma bandı ile istediğiniz yere sabitliyebilirsiniz.

- Balon yapıştırma bandı

- Balon Pompası

 

- Balon Aksesuarları

 

Balon Çeşitleri

 

 Ayaklı balon setleri, konfetili balon, düz renk balonlar, folyo balon çeşitleri ile zincir balon çeşitleri ile müşterilerin tüm özel gün konseptleri için gerekli balon çeşitleri partioutlet adresinde yer almaktadır.

 

 Özel Günlerde Tüm Parti Malzemeleri

 

 Partioutlet markasında özel günlerde balon çeşitlerinin yanında tüm parti malzemelerini ve kullan at malzemeleri ile tüm organizasyon için gerekli malzemeleri de bulunmaktadır.

 

 Partioutlet Markasının Özellikleri

 

 Partioutlet markası süsleme için gerekli olan tüm balon çeşitlerini uygun fiyata ve yüksek kalitede müşterilerine kolaylıkla alışveriş imkanı ile sunmaktadır. Balon türlerinin hepsine ulaşım imkanı sunmasının yanında konsept çeşitlerine göre geniş seçenek olanağı sunması sayesinde her çeşit balon türüne yer vermektedir.

 

 Karakterli balon çeşitlerinin yanında özel günler için gerekli olan tüm balon çeşitlerini de uygun fiyat avantajı ile partioutlet adresinden bulmak mümkündür. Partioutlet markası ürünlerinde kullanmış olduğu malzemeler içinde sağlığa önem verdiği için yüksek standartlarda kalite ile balon çeşitlerine yer vermektedir. Müşterilerin memnuniyetini esas almanın yanında her özel günde akıllarda kalıcı bir süsleme yapmayı ve kişiye özel balon süslemeleri kullanmayı sağlamaktadır.