I Love You Folyo Balon
I Love You Folyo Balon
I Love You Folyo Balon
I Love You Folyo Balon

I Love You Harf Folyo Balon (PYSL437441419)

0,00
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

I Love You Harf Folyo Balon

 

- Paket içerisinde 8 adet kırmızı ı love you harf folyo balon bulunmaktadır.

- Ürün ölçüleri; 1 adet 40 x 40 cm

- Paketli sönük halde gönderilmektedir.

- Helyum gazı ile uçan balon kullanımına uygun değildir.

- Folyo balonlarınızın havası indikten sonra tekrardan şişirebilme özelliği mevcuttur.

- Pipet veya balon pompası ile şişirebilirsiniz.

- Diğer doğum günü partilerinizde iyi ki doğdun rose gold folyo balonu tekrar kullanabilirsiniz.

- balonların ağız kısmından pipetleri yavaşça geçirin ve ileri doğru ittirin, balonun üzerine yavaşça baskı uygulayarak balonların içerisinde havayı dışarı atın.

- İhtiyacınız olabilecek ürünler;

Balon Yapıştırma Bandı

Balon Pompası

Balon Aksesuarları

 

Folyo Balon Nasıl Şişirilir ?

 

 

Kalpli Balon

 

Balon gaz veya hava yoluyla şişirilen çocuğundan gencine gencinden anneye kadar hediye yahut satın alınan oyuncak kategorisine giren aynı zamanda dekorasyon olarak da kullanılan eşyadır. Son zamanlarda birçok modeli çıkan balonlara kalpli balon da eklenmiştir. Balonlar uçması sebebiyle insanlarda güzel duygular bırakırlar. Örneğin şekil olarak sevgiyi yansıtan kalpli balon uçması esnasında bireyler birbirlerine sevgilerini yollamış olurlar.

 

 Uçan Kalpli Balon Çeşitleri

 

 Balonların birden fazla hatta yüzlerce çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları toplum tarafından en çok bilinirler. Örneğin uçan kalp balon yıldız balon, elma, oyuncak karakterleri, çiçek sembolü ve daha fazlası.

 

 Kalpli Balon Nedir?

 

 Şekli kalp şeklinde rengi kırmızı olan dikkat çekici balondur. Özel günlerde sevgiliye, samimi arkadaşa alınan süs oyuncağı ve eşyasıdır. Her renkten oluşan kalpli balon müşteri de çeşitlilik bakımından fayda sağlar. Partioutlet.com çeşitlilik bakımından müşteriyi tatmin edecek seviyededir. Balonlar deste yahut tekli olarak satılırlar. Örneğin 10 adet uçan kalp balon satın almak isteyen birey deste şeklinde almış olacaktır. Kalpli balonlar karşı cinste sevgi uyandıracak ve mutluluk hormonunu arttıracaktır.

 

 Uçan Kalp Balon Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

 

 Uçan kalp balon helyum gazıyla şişirilen bir balon çeşididir. Balon çeşitleri arasında toplum tarafından en sevilenidir. Çünkü sevgi, aşk, dostluk gibi duyguları yansıttığından satın almak isteyen bireyler hediye amaçlı satın alırlar. Balonların boyutları küçük orta büyük şeklinde sıralanabilir uçan kalp balon 45-60-80 ebatlarına sahiptir. İstenilen oranda müşteri satın alabilir. Kalp şeklinde olması sebebiyle müşteride sevgi, dostluk, aşk gibi duyguları uyandırır ve müşteriyi satın almaya çeker.

 

 Söz, Nişan, Kına, Düğün gibi toplumumuzda önemli olan günlerde ve gecelerde kullanılır. Daha çok eğlence sektöründe kullanılan bu balonlar bireylerin süs konsepti olarak hazırladığı gecelerde yerlerini alırlar. Bu alanların yanında kalp balon sevgiliye hediye olarak, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü, romantik akşam yemeği gibi daha birçok yerde bu balonları görebiliriz. Dekoratif olarak da kullanılan balonlar evlere ayrı bir güzelli katarlar. Pratik bir süs konsepti diyebiliriz.

 

 Sevgiliye kalp balon hediyesi fiyat olarak sizi zorlamaz lakin anlam ve güzellik bakımından sevgilide eşsiz bir güzellik bırakır. Konsept olarak şişirilen ve deste haline getirilen kalp balon partilerin vazgeçilmez bir süs aksesuarlarıdır.

 

 Kalpli balonlar özel gün ve gecelerin vazgeçilmez aksesuarıdır. Sadece kırmızı değil; pembe, mor, yeşil, sarı, beyaz, siyah, metal renk, gold, bronz, gümüş gibi partioutlet.com da bir sürü rengi, çeşidi bulunmaktadır.

 

 Kalp Balonların Yararları

 

Bu şekle sahip balonlar bireylerin içerisinde saklamış oldukları çocuksu ve güzel duyguları en güzeli olan sevgi ve aşk duygusunu açığa vurmalarını sağlar. Bireylerin ruh dünyasını eğlendiren ve onları çocuklar gibi şen yapan bir aksesuar ve süs eşyasıdır. Her yaştan insanların satın alabileceği süsleme konsepti olarak bireylere kolaylık ve pratiklik sağlar.

 

Partioutlet.com sitesi sayılan, bahsedilen bu balonlara sahip satış sitesidir. Müşteriler bu sayılan özelliklere sahip balonları kolayca bulabilir ve satın alabilir. Her renk ve kategoriden balon bulunmaktadır. En çok satışta olan kalpli balon müşteri tarafından ilgi çekmektedir. Fiyatıyla ve istenilen ebatlarıyla müşteriyi tatmin edici niteliğe sahip bir parti konsept sitesidir.